حبیبی: مرحوم عسگراولادی به کار حزبی پایبند بود و به مجلس و دولت حزبی اعتقاد داشت/ عسگراولادی از مدیریت ممتازی برخوردار بود

2017-11-05 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم عسگراولادی در حق گویی، ملاحظه هیچ بنده ای را نمی کرد چون از کسی توقعی نداشت.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی در مراسم چهارمین سالگرد درگذشت حبیب الله عسگراولادی که در سالن مجموعه فرهنگی رفاه برگزار شد، اظهار کرد: مهم ترین ویژگی مرحوم عسگراولادی، تدین وی بود. من به این اعتقاد رسیده بودم که عسگراولادی “من” اش را مانند موم در دستش گرفته بود و هیچ گاه نشنیدم که وی از من مبارزاتی اش برای ما بگوید.

وی افزود: مرحوم عسگراولادی در حق گویی، ملاحظه هیچ بنده ای را نمی کرد چون از کسی توقعی نداشت. مرحوم عسگراولادی با موتلفه و کمیته امداد زندگی می کرد جوری که ما تصور می کردیم وی شب ها هم خواب موتلفه و کمیته امداد را می بیند.

حبیبی تصریح کرد: مرحوم عسگراولادی میراث هایی را در حزب موتلفه گذاشته که انصافا میراث های تاریخی است. ما در حزب موتلفه نظیر مرحوم عسگراولادی را نداشتیم و نداریم و در آینده هم معلوم نیست که داشته باشیم. به دلیل شخصیت بالای عسگراولادی، در بسیاری از معضلات حرف وی برای همه ما فصل الخطاب بود ولو اینکه کسی حرف مخالفی داشت.

وی مرحوم عسگراولادی را پایبند به کار حزبی دانست و گفت: مرحوم عسگراولادی همواره می گفت که ما باید در پی دولت و مجلس حزبی باشیم؛ اعتقاد داشت که در کشور باید چند حزب کامل و مقتدر وجود داشته باشد. البته ما بیش از ۲۵۰ حزب در کشور داریم اما نام این تحزب نیست. حزب یعنی توانمندی اداره کشور و آمادگی برای فرستادن نمایندگان به مجلس. اگر این مساله انجام شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. از نگاه ما و البته مرحوم عسگراولادی، تحزب یکی از راه های تحقق جمهوریت نظام است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<