حبیبی: رهبرانقلاب به بهترین وجه از جمهوریت و اسلامیت نظام صیانت می‌کنند / باید در انتخابات آینده دولت تغییر کند

2017-04-09 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: باتوجه به نرخ بیکاری، کاهش قدرت خرید مردم، واردات بی رویه و رکود فلج کننده باید در انتخابات آینده دولت فعلی تغییر کند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی در پایان نشست دبیران این حزب ضمن تبیین شعار سال ۹۶ و راهبردهای مقام معظم رهبری در آغاز سال اظهار کرد: دستاوردهای نظام اسلامی برای ملت ایران طی ۳۸ سال گذشته حاکی از کارآمدی و توانمندی نظام اسلامی در فراهم کردن زمینه رشد و پیشرفت همه جانبه کشور است.

وی افزود: تدبیر واقع‌بینانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با آمار دقیقی که ارائه فرمودند سند کارآمدی نظام اسلامی برای ساختمان تمدن نوین اسلامی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بررسی علل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در کشور تصریح کرد: هر کجا نیروی انقلابی و مدیر جهادی و متعهد به آرمانهای انقلاب نداشته‌ایم دچار مشکل و ضعف و ناکارآمدی شده‌ایم؛ لذا با توجه به وجود استعدادها و ظرفیت‌های فراوان کشور بویژه برخورداری از ۳۳ میلیون جوان فعال و با نشاط باید مشکلات کشور را با استفاده از مدیران انقلابی و جهادی و شجاع و برخوردار از تخصص و تعهد حل کرد و به جوانان میدان بیشتری داد.

حبیبی با اشاره به حمله آمریکا به سوریه، ضمن محکوم کردن این اقدام غیرقانونی و تجاوزکارانه آمریکا گفت: ترامپ خلاف وعده‌ هایش، اشتباه رؤسای جمهور قبلی آمریکا در حمله به عراق و لیبی را به بهانه سلاحهای کشتار جمعی تکرار کرد

وی افزود: امروز دولتهای مستقل و شورای امنیت سازمان ملل باید اقدام آمریکا در حمله به سوریه را محکوم کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اقدام دولت ترامپ در حمله به سوریه را حمایت علنی آمریکا از تروریست‌های داعش دانست و گفت: با تشکیل کمیته حقیقت‌یاب مقصر اصلی انفجار انبار مواد شیمیایی در سوریه را باید پیدا کنند.

حبیبی در ادامه با اشاره به اینکه چرا برجام مانع ادامه تحریم‌ها علیه ایران نشده است، اظهار کرد: آمریکا متأسفانه با استفاده از ضعفی که دولت در زمینه اقتصاد نشان داده تصور می‌کند می‌تواند با افزایش فشار اقتصادی و تحریم‌های جدید به بهانه‌های موهوم نظامی و موشکی و حقوق بشر ایران را وادار به تغییر مواضع بین‌المللی خود نماید، در حالی که ایران مقتدر دست از حمایت از مظلوم بویژه ملت‌های آزاده‌ای که از استقلال و تمامیت ارضی خود مانند فلسطین، سوریه، عراق، لبنان دفاع می‌کنند برنمی‌دارد  با استکبار و نظام سلطه سرسازش نخواهد داشت. امروز مقصود اصلی استکبار ضربه به ایران اسلامی است.

وی با اشاره به رشد نرخ بیکاری و افزایش بیکاران تحصیل‌کرده در کشور و کاهش قدرت خرید مردم و واردات بی رویه کالاهایی که در داخل تولید می‌شود و رکود فلج کننده در اقتصاد کشور بر ضرورت تغییر دولت در انتخابات آینده تأکید و ادامه وضع موجود را مطابق میل دشمنان و غرب و اروپا دانست.

حبیبی با انتقاد از همایش‌های تبلیغاتی و انتخاباتی‌ که در چند ماه اخیر از سوی دولت طراحی و اجرا می‌شود خواستار گزارش دقیق و مستند دولت از عملکرد اقتصادی خود برای مردم شد به ویژه در حوزه اجرای اقتصاد مقاومتی شد و افزود: اقتدار اقتصادی و مقاوم‌سازی اقتصاد از هر سلاحی امروز برای مقابله با دشمن قوی‌تر است.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به نتیجه اجلاس جبهه مردمی نیروهای انقلاب و موضع مؤتلفه برای روند فعالیت انتخاباتی خود گفت: ما مواضع حزب موتلفه اسلامی و ضرورت ائتلاف بین اصولگرایان و رسیدن به نامزد واحد در انتخابات ریاست‌جمهوری را بارها اعلام کرده‌ایم و معتقدیم نامزد حزب موتلفه اسلامی واجد شرایط لازم در این مورد است.

وی با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات در آغاز سال ۹۶ افزود: رهبرانقلاب محورهای مهمی را در ابتدای سال مورد تأیید قرار دادند؛ یک اینکه همه عوامل اجرایی و نظارتی و نامزدها و حامیان آنها باید به قانون پایبند بوده و از قانون عدول نکنند وآن را فصل‌الخطاب بدانند.

حبیبی ادامه داد: دوم اینکه همانطور که صیانت از اسلامیت نظام بر عهده رهبری است، صیانت از جمهوریت آن نیز که متبلور در انتخابات و آراء مردم است بر عهده ایشان است و معظم له اجازه هیچگونه آسیبی به رأی مردم را نخواهند داد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: رهبری خواستار حضور گسترده مردم با هر سلیقه‌ای در انتخابات هستند و حضور گسترده مردم را رکن مردم‌سالاری دینی می‌دانند و باید ملت ایران با رأی بالا و انتخاب درست بتواند به دنبا فخر بفروشد و اقتدار ملی را تقویت کند.

وی خاطرنشان کرد: همه احزاب و گروههای سیاسی باید برای تحقق این مطالبات و توجه به این راهبردها تلاش کنند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<