حبیبی در همایش انتخاباتی حزب موتلفه اسلامی: ورود حزب موتلفه به رقابت های انتخاباتی حزب بازی نیست

2017-04-30 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی عصر شنبه(۹ اردیبهشت) در همایش انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم که در موسسه فرهنگی رفاه برگزار شد، اظهار داشت: یک اشکالی که در بیانات شخصیت های معتبر شنیده می شود این است که آمدن حزب موتلفه اسلامی به رقابت های سیاسی را حزب بازی تلقی می کنند.

وی افزود: اگر حزبی بدون فهم خواست های عمومی مردم و فقط در اتاق های دربسته خود برای اداره کشور برنامه ریزی کند و کاری به کار متخصصان و صاحب نظران نداشته باشد کلمه حزب بازی در موردش درست است ولی در مورد ما درست نیست.

حبیبی ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی با سه پشتوانه متقن وارد انتخاباتی ریاست جمهوری شده است که اولین آن مرامنامه و اساس نامه ای بر اساس موازین اسلامی است که ویرایش نهایی حزب موتلفه اسلامی را مرحوم شهید بهشتی در سال ۴۲ انجام دادند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برنامه حزب موتلفه اسلامی برای ورود به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از سه پشتوانه متقن حزب ادامه داد: ۵۴ سال است این حزب تشکیل شده و بدون ذره ای انحراف از ارزش های اولیه کار خود را انجام داده است.

وی افزود: حزب موتلفه اسلامی با اطمینان کامل به میدان آمده و با پشتوانه برنامه و مدیران واجد شرایط آمده ایم که این پشتوانه را خیلی ها ندارند.

حبیبی تاکید کرد: از ۱۵ سال پیش حزب، کار کارگروه های تخصصی را شروع کرده است و با داشتن بانک کامل از افراد با توجه به توانمندی های آنها وارد عرصه رقابت های انتخابات ریاست جمهوری شده است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<