حبیبی در دیدار دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان: انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد/ “مزاری”: موتلفه اسلامی از جریان‌‌­های استخوان‌دار جمهوری اسلامی است

2017-12-27 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در دیدار دبیرکل حزب اسلامی تبیان افغانستان گفت: ما در مبارزه با داعش ثابت کردیم، اعتقادات قوی، بر همه تجهیزات و هزینه­ها پیروز می‌شود و بنا به فرمایشات امام خمینی(ره) انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد.

IMG_7911

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان در دیدار با دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ضمن تبریک پیروزی مقاومت علیه داعش گفت: هدف از این دیدار شناخت بیشتر دو طرف از یکدیگر و برقراری ارتباط و تعامل بین دو جریان اسلامی و ولایی است.

وی افزود: ما علاقمند به برقراری روابط با احزاب ولایی در جهان هستیم و با جستجوهایی که داشته ­ایم با شما آشنا شدیم، چراکه موتلفه اسلامی از جریان­های اثرگذار و استخوان‌دار این نظام است و نقش اصلی را در شک ل­گیری جمهوری اسلامی داشته است.

مزاری تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی تجربیات خیلی خوب و مهمی را در عرصه داخلی و خارجی داراست و ما تمایل داریم با برقراری یک ارتباط استراتژیک، از آن تجربیات بهره­ مند شویم.

دبیر کل حزب اسلامی تبیان افغانستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عقبه فکری ما در منطقه جمهوری اسلامی است و هدف اصلی استکبار هجمه به این نظام است، لذا جریان­های ولایی باید با همکاری یکدیگر نه تنها در مقابل این هجمه­ها مقاومت کنند بلکه با اتحاد یکدیگر، زمینه حکومت جهانی و ظهور حضرت مهدی(عج) را مهیا سازند.

در ادامه این دیدار، محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ضمن تجلیل از اینکه اولویت فعالیت حزب اسلامی تبیان فرهنگی است، اظهار کرد: عقبه جمهوری اسلامی به لحاظ ایدئولوژیک از یک طرف به غدیر و از طرف دیگر به نهضت عاشورا و ظهور امام زمان(عج) متصل است. ما در مبارزه با داعش ثابت کردیم، اعتقادات قوی و مبارزه، بر همه تجهیزات و هزینه­ها پیروز می‌شود و بنا به فرمایشات متعدد امام خمینی(ره) انقلاب ایران به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل خواهد شد.

وی همچنین ادامه داد: ما از مراوده با اهل سنت بی نیاز نیستیم چنانکه موضوع فلسطین از زمانی که به صورت یک مساله در اسلامی مطرح شده است، توانسته ظرفیت­های جهان اسلام را کسب کند و هدف و راه ما را به وحدت برساند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<