حبیبی در دیدار آیت‌الله نوری همدانی: فشارهای اقتصادی برخی مردم را به اسلام و نظام دینی بدبین کرده است

2018-01-27 ۰ نظر

محمد نبی حبیبی به همراه جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با آیت‌الله نوری همدانی دیدار کردند.

IMG_8668

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، آیت‌الله نوری همدانی در این دیدار با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر پایه سه رکن اسلام، مردم و ولایت فقیه قرار دارد، اظهار کرد: ضعف‌ها و کاستی‌هایی که در نظام وجود دارد با مقاله نوشتن و تکروی اصلاح‌ نمی‌شود بلکه مردم باید با تفکری انقلابی و حضور در صحنه مشکلات را از پیش پای کشور بردارند.

وی با اشاره به وجود برخی اشکالات در نظام بانکی کشور گفت: ما چند سال است که می‌گوئیم دیرکرد حرام و ربا است اما هیچکس توجهی نکرده است. این‌ بی‌توجهی‌ها در مسائلی همچون فضای مجازی، اقتصاد و برجام هم وجود دارد.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: مسئولین هرچقدر هم که آمار و ارقام ارائه بدهند اما مردم باید اثر انقلاب را در سفره خودشان ببینند اما متاسفانه چیزی مشاهده نمی‌کنند.

آیت‌الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه استکبار برای نابودی اسلام با همه توان و عوامل خودش به میدان آمده است، گفت: ما باید آنقدر قدرت و وحدت داشته باشیم که شیاطین داخلی و خارجی نتوانند به مقاصد خود دست پیدا کنند.

وی تصریح کرد: ما در انقلاب اسلامی همواره باید روحیه استکبارستیزی داشته باشیم و این مهم را بدانیم که اسرائیل یک غده سرطانی است و باید نابود شود.

*حبیبی: فشارهای اقتصادی برخی مردم را به اسلام و نظام دینی بدبین کرده است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در این دیدار با اشاره به نابسامان بودن موضوعات مربوط به امور اقتصادی و فضای مجازی در کشور اظهار کرد: بسیاری از مردم در شرایط سخت معیشتی قرار دارند و گرانی، تورم و بیکاری گریبان‌گیر بسیاری از خانواده‌ها شده است.

وی افزود: این فشارها برخی از مردم را به اسلام و نظام حکومتی دینی بدبین کرده و این بدبینی در حال رشد است. در این راستا تذکرات مراجع عظام تقلید و حوزه های علمیه به دستگاه‌های حکومتی ضرورتی قطعی و دائمی دارد.

حبیبی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی در بسیاری از مسائل کشور با ارائه راه حل، پیشنهادهایی را جمع بندی کارشناسانه کرده و در موقعیت های گوناگون به مسئولین زیربط ارائه داده است، گفت: فضای مجازی با تمهیداتی می‌تواند در خدمت نظام اسلامی قرارگیرد و همچنین با کار کارشناسی علمی و استفاده از محتواهای غنی دینی و سیاسی می‌توان خطر آن را به حداقل کاهش داد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<