حبیبی: حضور مردم در سالگرد ۹ دی فتنه جدید را خفه خواهد کرد/ مردم مخالف خوانی کسانی که دو دوره مسئول اجرایی کشور بوده‌اند نمی‌پذیرند

2017-12-31 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد حماسه ۹دی، گفت: حضور پرشور و عظیم مردم در این مراسم، فتنه جدیدی که با سوء استفاده از اعتراضات به حق مردم به مشکلات اقتصادی و بیکاری و گرانی آغاز شده بود را خفه خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حبیبی در پایان نشست دبیران حزب با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات، اظهارکرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که دشمن امید و اعتماد مردم را مورد هجوم قرار داده و هزاران توپخانه دروغ‌پردازی و بزرگ‌نمایی مشکلات بسوی ملت در حال شلیک است. مسئولان باید با اقدامات عملی در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم امید رادر جامعه تقویت و با اتکا به ظرفیت‌های عظیم مردم بر توطئه دشمن در جنگ اقتصادی غلبه کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی کوتاهی و تأخیر در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی را قابل توجیه ندانست و از مجلس شورای اسلامی خواست وظیفه نظارتی خود را از جانب مردم بخوبی انجام و دولت را در برابر مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم پاسخگو کند.

حبیبی با اشاره به مواضع معاون اول ریاست جمهوری در خصوص شاخص‌های اقتصادی کشور گفت: رشد شاخص‌های اقتصادی تا برای مردم ملموس نباشد نمی‌تواند امیدزا باشد. دولت برای تقویت امید به آینده در اقشار مختلف مردم باید تدابیر اندیشمندانه داشته باشد. تدبیر برجام امیدافزا نبود و عدم تحقق وعده‌های دولت در رفع بیکاری و تورم و رکود همچنان مانع افزایش امید در جامعه و مردم است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر صدماتی که برخی از دولت‌ها و روسای جمهور قبلی ضمن خدما‌تشان به کشور زده‌اند افزود: مردم موضع مخالف خوانی را از کسانی که دو دوره مسئول اجرایی کشور بوده‌اند نمی‌پذیرند و از آنها می‌خواهد که در رابطه با دولتی کردن اقتصاد، اختصاصی‌سازی اقتصاد، بی توجهی به اقتصاد و فساد اقتصادی و رباخواری و فاصله گرفتن از عدالت اقتصادی که منشاء مشکلات معیشتی مردم شده پاسخگو باشند.

حبیبی هشدار داد که اگر دولت عقب ماندگی‌ها و تصدی‌های خود در اجرای اقتصاد مقاومتی و اجرای اصل ۴۴ و اسلامی کردن نظام بانکی و حل مشکلات بیکاری و تورم و رکود را جدی نگیرد، امید مردم را به یأس تبدیل خواهد کرد.

وی با محکوم کردن مجدد اقدامات آمریکا در رابطه با تصمیم انتقال سفارت خود به قدس اشغالی از وزارت خارجه کشور خواست که ابتکار عمل را در حمایت از آرمان فلسطین در دیپلماسی بین‌المللی به دست گرفته و اجازه ندهد که پیشگامی ملت و انقلاب اسلامی ایران در حمایت از آرمان فلسطین دچار سستی و تعلل در دیپلماسی گردد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی اقدام تروریستی اخیر داعش در افغانستان که منجر به شهید و مجروح شدن عده‌ای از مردم و عوامل خبرگزاری صدای افغان شده است را محکوم و خواستار تشکیل جبهه مشترک ایران و افغانستان و پاکستان در مقابله با تهدیدات داعش در افغانستان شد.

حبیبی با تبریک پیروزی ارتش سوریه بر جبهه النصره و تصرف پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی که موجب تأمین امنیت دمشق خواهد شد اظهار امیدواری کرد که بزودی مردم ما بتوانند با احساس امنیت به زیارت عتبات مقدسه حضرت زینب و حضرت رقیه مشرف شوند.

وی با اشاره به سالگرد پیام تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف بازخوانی این پیام را مفید و ضروری دانست تا در سیاست‌های بین‌المللی بکار گرفته شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: لایحه بودجه سال ۹۷ پیشنهادی دولت به مجلس، مشکلات فراوانی دارد و گرانی‌ها را تشدید می‌کند. نمایندگان مجلس در این زمینه باید فعال باشند.

حبیبی خاطرنشان کرد: مردم تحمل گرانی بیشتر را ندارند و تجدیدنظر در لایحه بودجه برای جلوگیری از گرانی ضرورت دارد.

وی همچنین با اشاره به لزوم رسیدگی به وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه، اظهار کرد: رسیدگی به زلزله‌زدگان کرمانشاه باید توسعه یابد و مشکلات آنها با سرعت بیشتر حل شود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<