جزئیات «مراسم تشییع» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی

2019-01-29 ۱ نظر

حزب موتلفه اسللامی با صدور اطلاعیه‌ای مراسم تشییع محمدنبی حبیبی دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را اعلام کرد.

«بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، سه شنبه مقارن با ایام حزن آور شهادت حضرت صدیقه طاهره(س)، انقلاب اسلامی یکی از وفادارترین و مخلص‌ترین یاران خود را از دست داد.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ۱۴ سال پیش پرچم حزب را از مرحوم حبیب الله عسگراولادی دریافت کرد و در این سالها با حفظ این امانت در خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکرد.

وی از یاران باوفای امام و رهبری بود و کارنامه انقلابی او نزد انقلابیون شفاف و روشن است. حبیبی در عرصه های خدمت به نظام خستگی‌ناپذیر بود. حضور او در میادین خدمت به مردم و نظام هیچگاه از یادها نخواهد رفت. او در مسئولیت‌هایی که در انقلاب پذیرفت، زمینه‌ساز خدمات بی منت و صادقانه به ملت ایران بود.

حزب مؤتلفه اسلامی فقدان دبیرکل و همکار پرتلاش خود را به ملت ایران و مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران و خانواده آن مرحوم تسلیت می گوید.

بر این اساس، مراسم تشییع آن فقید سعید پنجشنبه(۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق(ع) در میدان فلسطین برگزار می‌گردد.

جزئیات مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

۱ نظر

مکالمات را مشاهده کنید
  1. مهدی کاشانی
    #1 مهدی کاشانی 29 ژانویه, 2019, 13:18

    بسمه تعالی
    بنده فقدان انسان وارسته مرحوم جناب آقای محمد نبی حبیبی را به مقام معظم رهبری خانواده ایشان،حزب موتافه و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی تسلیت عرض می نماییم

    باز ارسال این نظر

<