تقدیر از آقای حسین پور مسئول خبرگزاری فارس در خراسان شمالی در جلسه شورای استان به مناسبت روز خبرنگار

2018-08-11 ۰ نظر

بنا به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی در جلسه شورای استان و شهرستان که در روز سه شنبه۱۶ مرداد ماه ۹۷ ساعت ۱۸ در دفتر حزب موتلفه اسلامی استان تشکیل شد توسط جناب اقای احمد نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی استان از ارتباط خوب مسئول خبرگزاری فارس جناب اقای حسین پور با حزب موتلفه اسلامی تقدیر و تشکر نمودندو در ادامه فرمودند خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.و در ادامه آقای احمد نیا در خصوص قدرت رسانه ها در انعکاس اخبار فرمودند.

در عصر کنونی قدرت رسانه‌ها بر سراسر جهان احاطه پیدا کرده است و نقش بی بدیل آن‌ها در تحولات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست. امروز رسانه‌ها از توان بسیار بالایی برای جهت دهی و قالب‌سازی اندیشه‌ها و تصورات انسان‌ها برخوردارند.

امروز وظیفه ماست که بتوانیم در جنگ رسانه ای نابرابر که در صدد خدشه دار کردن چهره انقلاب اسلامی و ممانعت از ارسال پیام انقلاب به دنیا است، مقابله کنیم و با قلم و اراده آهنین و اخلاق مداری خود بتوانیم پیام انقلاب را به دنیا برسانیم و آقای حسین پور مسئول خبرگزاری فارس در خراسان شمالی از دبیر حزب استان جناب اقای احمد نیا جهت دعوت در اتین جلسه تشکر نمودند و مدعوین هم سئوالاتی در خصوص بحث رسانه و انعکاس اخبار داشتند که اقای حسین پور به سئوالات مطرح شده پاسخ دادند. و فرمودند آمادگی کامل دارند که در خصوص مباحث اقتصادی و سیاسی و اجتماعی مطالب که وجود دارد را از طرف اعضای حزب اطلاع داده شود و در خبرگزاری منعکس گردد. و ایشان فرمودند هیچ محدودیت در خصوص انعکاس اخبار ندارند.و در پایان نیز با اهداء کارت هدیه توسط دبیر استان از زحمات آقای حسین پور تقدیر شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<