ترقی در اسفراین: فاصله گرفتن دولت از سیاست های کلان نظام مهمترین دغدغه ملت ایران است

2018-03-13 ۰ نظر

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی کشور در اسفراین گفت: فاصله گرفتن دولت از سیاست های کلان نظام مهمترین دغدغه ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، نشست نیروهای انقلابی با حضور حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و دبیر استان در محل مسجد جامع «شهرستان اسفراین» برگزار شد.

حمید رضا ترقی در این نشست ضمن قدردانی از زحمات تمامی نیروهای انقلابی در همراهی با ولایت و دفاع از ارزش های انقلاب گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و برگزاری مراسم سالگرد آغاز چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که حماسه ای دیگر را در تاریخ انقلاب رقم زدند نشان دادند علی رغم کلیه مشکلات و نا کارامدی های که در جامعه وجود دارد به ارمان های انقلاب وفادارند و از رهبری تبعیت می‌کنند.

وی گفت: حزب موتلفه اسلامی یکی از احزاب ریشه دار در کشورمان محسوب می شود که قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توانسته است در قالب یک تشکل منسجم حزبی در کشورمان فعالیت کند و در راه تحقق ارمان های انقلاب شهدای زیادی تقدیم انقلاب نموده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه کشور مهمترین اهداف این حزب را تشکیل جامعه نمونه اسلامی ، استقرار ارزش های دینی در جامعه و سپردن مسوولیت نظام به دست نیروهای مومن و کارامد بیان کرد و افزود : این حزب در دوران فعالیتش هیچ گاه بدنبال این نبوده که فقط از عناصرش حمایت کند بلکه از کلیه نیروهای که حامی نظام و انقلاب بوده اند حمایت کرده است.

ترقی مهمترین نقشه طراحی شده دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران را حول چندین محور بیان کرد و اظهار داشت : دشمن تلاش می کند با نفوذ در ارکان نظام و دولت برای تاثیر گذاری بر تصمیم گیری ها ، فشار بر مردم برای جدا کردن مردم از پشتیبانی نظام از طریق فشارهای اقتصادی و تلاش در جهت استحاله نظام به گونه ای که با تاثیر گذاری بر روی افراد آنها را از راه انقلاب و تداوم انقلاب باز بدارد و از قطار انقلاب انان را پیاده کند که تاکنون در بعضی از موارد موفق بوده است.

این فعال سیاسی گفت: فاصله گرفتن دولت از سیاست های کلان نظام مهمترین دغدغه ملت ایران است که عمل نکردن به سیاست های ابلاغی مشکلاتی را برای روند انقلاب و کشور ایجاد کرده است.

در ابتدای این نشست دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین نیز این تشکل انقلابی را پایگاهی برای پیشبرد انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: اعضای این حزب افتخار می کنند که همچون سربازی جان برکف در پای ارزش های انقلاب و تبعیت از ولایت و رهبری همچون کوهی استوار ایستاده اند.

مهدی استیری گفت: تمام تلاش مان را بکار خواهیم بست تاباهماهنگی دیگرنیروهای انقلابی واصول گرای شهرستان درصحنه های مختلف انقلاب وانتخابات حضور موثری داشته باشیم وی دفترحزب راپایگاهی برای نیروهای ارزشی برشمرد وافزود ازحضورگرم همه نیروهای انقلاب دراین حزب استقبال می کنیم.

گفنی است درپایان این نشست حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه کشور به سوالات حاضران پاسخ دادند

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<