ترقی: اصلاح‌طلبان طوری حرف نزنند که ما مجبور به افشای برخی جلسات خصوصی‌شان شویم

2018-01-06 ۰ نظر
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی به نقل از جمهوریت، حمیدرضا ترقی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اعتراضات اخیر و انتقاد اصلاح طلبان از آغاز این اعتراضات به تحریک جناح راست علیه سیاست های اقتصادی دولت روحانی گفت: اگر اصلاح طلبان بخواهند چنین اتهامی را به اصولگرایان بزنند، ما متن مذاکراتی را که در جلسات خصوصی مطرح و در آن جلسات تاکید کردند باید از نارضایتی مردم در مسائل اقتصادی برای فشار بر نظام استفاده کنیم، افشا خواهیم کرد.

ترقی در ادامه این مطلب افزود: می دانیم چه کسانی در جلسات مخفی چه گفته اند و چه برنامه هایی برای سوءاستفاده از این اعتراضات طراحی کردند تا بتوانند برای فشار بر نظام برنامه خود را طراحی کنند.

برنامه ریزی مدیران اصلاح طلب دولت برای ناراضی تراشی علیه نظام

وی ادامه داد: به نظر می رسد کارشکنی هایی که در حال حاضر در دستگاه های دولتی صورت می گیرد بخشی از آن دستپخت اصلاح طلبان است ، بیش از دوم سوم مدیران اجرایی دولت اصلاح طلب بوده و در حوزه عمل و اجرا در حال ناراضی تراشی هستند.

ترقی همچنین تصریح کرد : نارضایتی مردم از دستگاه های اجرایی بنابرگزارش دیوان عدالت اداری و بقیه دستگاه های ناظر بر عملکرد دستگاه های اجرایی دولت بسیار بالا است و این وضعیت به عملکرد و برنامه ریزی اصلاح طلبان در این خصوص باز می گردد.
مثلث اصلاح طلبان، ضدانقلاب و غرب در پی فشار بر نظام
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص اعتراضات خیابانی اخیر تصریح کرد : وضعیتی که امروز شاهد هستیم یک پروسه است که اصلاح طلبان قسمت ناراضی سازی آن را ایفای نقش می کنند و ضد انقلاب ناامن سازی را و در ضلع سوم ،از خارج از کشور هم با افزایش فشار و تحریم این حربه را کامل می کند و در واقع این مثلث به وضعیت فعلی منجر شده است و هر سه با هم به دنبال فشار بر نظام است.
جنس اعتراضات اخیر متفاوت از اعتراضات سال ۸۸ است/ اعتراض مردم به سیاست های دولت فعلی مربوط است
ترقی در خصوص اعتراضات خیابانی در روزهای اخیر همچنین گفت : اعتراضات کاملا قابل مدیریت است و جنس متفاوتی از اعتراضات سال ۸۸ دارد ، این اعتراضات به ناکارآمدی دولت و به تصمیم گیری هایی که با منافع مردم در تضاد است باز می گردد.
وی ادامه داد: کنترل این موضوع باید از طریق اعظای مجوز به گروه هایی که حرف حساب دارند و در پی اعتراض در چهارچوب قانونی هستند باید میدیرت شود منتهای مراتب باید این اعتراضات کنترل شود تا کسی خارج از چهارچوب مسالمت آمیز و قانونی نرود.
نماینده سابق مجلس خاطر نشان کرد : در حال حاضر جلوی آزادی تجمعات مسالمت آمیز از جانب دولت گرفته می شود چرا که از کنترل آن عاجز است در حالی که باید با کنترل و مدیریت بتواند حرف مردم معترض را بشوند و از اختلاط این جریان با گروهی که به دنبال آشوب است جلوگیری کند.
Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<