تحلیل دبیر حزب موتلفه اسلامی اسفراین از آرایش سیاسی انتخابات ۹۸: انتخابات مجلس آینده در «اسفراین» سه قطبی خواهد بود

2017-09-26 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی، استیری دبیر حزب موتلفه شهرستان اسفراین در جمع اعضای این حزب در شهرستان گفت: مهندسی انتخابات مجلس بعدی در این شهرستان سه قطبی خواهد بود و این را از بررسی انتخابات سال ۹۴ میتوان استنباط کرد. وی افزود پیش بینی می شود جریان های اصلاح طلب، اعتدال و اصول گرا در دوره بعدی مجلس رقابت جدی خواهند داشت و از هم اکنون یارگیری ها شروع شده است.

استیری ادامه داد شنیده ها حاکی است اصلاح طلبان با آقای دکتر محمدرضا حاتمی، اعتدالیون با آقای دکتر هادی قوامی در صحنه حضور خواهند یافت و در این بین فعلا نامزد اصول گراها مشخص نشده است.

وی اضافه کرد با توجه به موضع گیری دکتر قوامی نماینده فعلی اسفراین در جریان انتخابات ریاست جمهوری که در مقابل جریان اصول گرا ایستاده و از دکتر روحانی حمایت نمود می توان درک کرد که وی تکیه گاه محکمی برای جریان اصول گرای نخواهد بودو این در حالی است که اصول گراها در انتخابات ۹۴ آرای شان را به سبد وی ریختند ولی عملا دکتر قوامی هیچگاه حاضر نشد گفتمان اصول گرایی را مطرح نماید.

دبیر دفتر حزب موتلفه اسفراین تصریح کرد امروز اصول گراها متوجه شده اند که چه کلاهی بر سرشان گذاشته شده و در صورتی که از الان به فکر کسی که بتواند افکار آنها را نمایندگی کند نیفتند در مجلس بعدی هم بدون نماینده خواهند بود..

وی اظهار داشت شنیده ها حاکی است افرادی بدون هماهنگی با جریان اصول گرایی شهرستان در حال یارگیری برای خودشان هستند تا در موقع لزوم خودشان را به جریان اصول گرا تحمیل نمایند.

استیری افزود ما در موتلفه از همه ی دوستان اصول گرا دعوت می کنیم تا با همگرایی و به دور از حرکتهای فردی و با اجماعی قابل قبول برای مجلس آینده به نامزد واحدی که بتواند گفتمان اصول گرایی را نمایندگی کند برسیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<