بیانیه شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی در حمایت از راننده آمر به معروف: «جامعه پای ارزش‌ها ایستاده است و از هنجارشکنی حمایت نمی‌کند»

2019-06-12 ۰ نظر

بیانیه شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی در حمایت از راننده آمر به معروف: «جامعه پای ارزش‌ها ایستاده است و از هنجارشکنی حمایت نمی‌کند»

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

ایران اسلامی امروز در شرایط بسیار سختی در زمینه اقتصادی به سر می برد ولی از جهت سیاسی در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد. دشمنان تلاش می کنند با هر ترفندی این اقتدار را در هم بشکنند و ملت قهرمان ما را به زانو درآورند. این هدف با شیوه های گوناگونی دنبال می شود که یکی از آنها هنجارشکنی و کمرنگ کردن ارزش ها در جامعه است.

دشمنان اسلام و انقلاب، امروز با ابزار فرهنگی، «حیا» و «غیرت» مردم مؤمن و انقلابی ایران را هدف قرار داده اند تا به زعم خویش، جامعه را از بنیان به ابتذال و تباهی سوق دهند و زمینه را برای فتنه های شوم، مهیا کنند.

اما فرهنگ این ملت شریف و آگاه، ریشه در مبانی اعتقادی اسلام و مکتب حسینی و زینبی (ع) دارد. معدودی افراد خودباخته و غربزده با سوء استفاده از شرایط کشور و برخی سوء مدیریت ها به بهانه هایی تلاش می کنند با هنجارشکنی، فضای جامعه را ملتهب نموده و عاملی برای اجرای توطئه های دشمنان باشند.

اقدام شایسته و ارزشمند جناب آقای سعید عابد، راننده آمر به معروف برای انجام وظیفه شرعی و قانونی در برخورد با منکر و هنجارشکنی یکی از شهروندان نشان داد که جامعه پای ارزش ها ایستاده است و از هنجارشکنی حمایت نمی کند.

شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی استان تهران ضمن حمایت از این شهروند متعهد و آمر به معروف، از نهادهای قضایی و امنیتی مصرانه انتظار دارد نسبت به اجرای قانون حمایت از آمرین و ناهیان اقدام عملی کرده و با شهروند متخلف که علاوه بر ارتکاب جرم مشهود کشف حجاب، به حریم خصوصی این راننده وظیفه شناس نیز تجاوز و از وی هتک حرمت نموده، برخورد قانونی داشته باشند تا فضای جامعه اسلامی برای هنجارشکنان ناامن گردیده و به خود جرأت تکرار ندهند.

همچنین از عموم مردم شریف و مؤمن تهران به عنوان پایتخت نظام اسلامی تقاضا می نماییم در انجام وظیفه شرعی و همگانی «امر به معروف و نهی از منکر» اقدام و از بی تفاوتی نسبت به منکرات و هنجارشکنی ها پرهیز نمایند.»

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<