بیانیه حزب موتلفه اسلامی کاشان به مناسبت سالروز یوم الله۱۳ آبان

2018-11-04 ۰ نظر

۱۳ آبــان یادآور سه رخداد و حادثه مهم، تاثیرگذار، سرنوشت ساز و ماندگار در تاریخ معاصر است. روزهای فراموش ناشدنی تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی ۱۳۵۷ بدست دژخیمان پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ در ۱۳ آبان رقم خورده و آن را به عنوان یوم ا… در تاریخ ایران اسلامی ماندگار و الهام بخش قرار داده.

تلاقی ۱۳ آبان امسال با اربعین حسینی و همایش بزرگ در جوار سالار شهیدان و اصحاب باوفایش از معنا و مفهوم خاصی برخوردار شده است. شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” توسط ملت رشیدو بزرگ ایران در ۱۳ آبان سال ۹۷ ترجمان شعار راهبردی اصحاب امام حسین (ع) در کربلا و مکتب نبوی تلقی می‌شود که در سال ۶۱ ه.ق سرور آزادگان عالم حسین بن علی (ع) برای اصلاح امت و جلوگیری از انحراف و برافراشته نگهداشتن پرچم “امر به معروف و نهی از منکر” و عدم سازش در برابر ظالم تمام هستی خود و یاران ولایتمدارش را به قربانگاه عشق در روز عاشورا فرستاد.

تردیدی نیست که روحیه مقاومت و استکبارستیزی مردم خداجوی ایران به عنوان یکی از اصول انقلاب اسلامی حقیقتی برخاسته از شعار “هیهات من الذلّه” سپر حوادث فراروی میهن اسلامی معرفی و خاطرنشان شده است و اقدامات خصمانه دولتمردان کاخ سفید و علل نفرت ملت ایران از مقامات جنگ افروز و دغل باز این کشور است که برگرفته از دیدگاههای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… امام خامنه‌ای به عنوان راهبرد سرنوشت ساز در عرصه مقابله با شیطان بزرگ نیاز همیشگی به ویژه نسل های جوان به شمار رفته و بایستی در فرصت های تاثیرگذار مانند ۱۳ آبان مورد تاکید قرار گیرد.

حزب مؤتلفه اسلامی کاشان

      یازددهم آبان ۱۳۹۷

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<