بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره انتخابات مجلس یازدهم

2020-02-19 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی،این حزب درباره انتخابات مجلس یازدهم بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

مردم هوشمند ایران؛

انتخابات مجلس یازدهم مانند همه انتخابات های گذشته، و بیش از آنها برای آینده ایران و شما و منطقه و جهان، سرنوشت ساز است.

علیرغم همه شایعه پراکنی ها، جوسازی های منفی و بازنگری های سیاسی و جناحی بحمدالله انتخابات با حضور همه جریان ها و نگرش های متفاوت سیاسی برگزار می شود.

در این دوره کوشش فراوانی شد که یک فهرست برای جریان ارزشگرایی پدید آید، همه این زحمات را ارج می نهیم و از آنها که برای وحدت و همگرایی همت گماشتند تقدیر و تشکر داریم.

حزب موتلفه اسلامی بیش از یکسال قبل در این فعالیت ها حضور یافت و با گذشت از منافع حزبی با اینکه نامزدهای شایسته ای در حزب توسط اعضای محترم آن مطرح شدند اما در شورای ائتلاف با اصولگرایان، همراهی کرد و کوشید که همه اصولگرایان را در زیر یک سقف واحد ۳۰ نفره در تهران و در حدنیاز در حوزه های شهرستانی گردهم آورد.

از این‌رو حزب موتلفه اسلامی با فهرست ائتلاف همراه است ضمن آنکه به همه نامزدهای ارزشگرا احترام دارد و در سراسر کشور با همراهی با ارزشگرایان و همکاری با نیرهای ائتلافی فهرست نامزدهای مورد تائید حزب موتلفه اسلامی را در ۳۱ استان منتشر کرده است و از همه مردم با بصیرت دعوت بعمل می آورد به نامزدهای مورد تائید حزب موتلفه اسلامی که حزبی با سابقه درخشان حدود۶۰ سال در انقلاب و در نظام است و همگان بر سلامت مالی و اخلاقی و سیاسی و فرهنگی آن تاکید دارند رای دهند تا مجلس قوی، برای ملت قوی، و رهبری قوی تشکیل شود تا مشکلات جاری کشور را با تدبیر کارگروه های متخصص و تجربه آموخته حزب و حمایت روحانیت و مردم متدین حل کرده و پیشرفت و اقتدار ایران را گسترش دهد.

حزب موتلفه اسلامی همپای ملت بزرگ ایران در سراسر کشور با لبیک به رهنمودهای ولی امر مسلمین امام خامنه ای در دوم اسفند بپای صندوق های رای می آید و به تکلیف دینی و وظیفه شرعی و ملی و انقلابی خود عمل می کند و امید دارد روز دوم اسفند روز جشن انتخاب شایسته ترین ها و شادی ملت و ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و همه قشرهای مردم باشد و آمریکا و صهیونیسم و دشمنان اسلام و ایران مایوس و ماتم زده شوند.

ملت ما تجربه تلخ رای دادن به اصلاح طلبان را در دولت فعلی و در مجلس دهم بخوبی درک کرده است و اکنون اگر بخواهد ایرانی شاد و مقتدر و مرفه و عدالت محور داشته باشد و از مشکلات جاری نجات یابد باید به افراد با ایمان، شجاع، کارآمد، وظیفه شناس، پر انگیزه و وفادار به اسلام و انقلاب و کشور و غیر دلبستن به دنیا و مطامع مالی رای دهد تا مجلس قو و خادم ملت شکل بگیرد.

بدیهی است حق رای با ملت است و همه میدانیم که اگر باید مجلس یازدهم مجلس گام دوم انقلاب باشد و به خواسته های بحق ملت در مطالبات معیشتی آنها رفع گرانی ها و تورم های حاصله از بیعرضگی ها پاسخ صحیح دهد و اشتغال و رفع بیکاری و زندگانی عزتمدانه و شرافتمدانه برای همه ایجاد نماید باید به نمایندگانی پاک دل و پاک دست و دارای سوابق و امتحان های فوق در گذشته رای دهیم و این مهم با رای ترکیبی به جوانان و افراد مجرب دانا و راه بلد میسر است.

همه با هم روز دوم اسفند در پای صندوق های رای برای مجلس قو و ایران سربلند

حزب موتلفه اسلامی

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<