بیانیه حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی به مناسبت ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

2018-02-10 ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی از اقشار مختلف مردم استان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بمن دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

فرموده یی که سرنوشت هر قومی را به خودشان نهادیم و به ملت ایران لطف کردی تا با رهبری مردی از تبار خوبان، انقلابشان به ثمر برسد و اینک ۳۹ سال از آن روزهای خون و حماسه می گذرد و امروز به یُمن این رزق الهی و به برکت ایستادگی ملت قهرمان ایران، این انقلاب الگویی عالم گیر برای همه ملتها و مستضعفانی است که ظلم را بر نمی تابند و همت شان دست یابی به استقلال و آزادی است. با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ ، ایران از مدار نظام سلطه خارج گردید و جمهوری اسلامی با ماهیت مردم سالاری دینی، به عنوان بزرگترین دستاورد این انقلاب در سرزمین ایران استقرار یافت. گفتمان انقلاب اسلامی با مختصاتی چون: توحید محوری، عدالت گستری، استقلال خواهی، عزت طلبی، استکبار ستیزی، مظلوم پناهی و پیشرفت در ابعاد مادی و معنوی با هدف بنای تمدن نوین اسلامی، تمامی قدرتهای شیطانی و در راس آنها آمریکای جهانخوار را، در یک شوک استراتژیک فرو برد.   انقلابی که اکنون با گذر از فتنه‌ها و تهدیدها، راه خویش را یافته و با صلابت در مسیر روشن احیای تمدن اسلامی گام بر می دارد. اکنون دشمنان با عصبانیتی بیش از گذشته، با تمرکز بر جنگ نرم و جنگ اقتصادی، به دنبال پیاده سازی پروژه نفود در کشور عزیزمان هستند. در چنین شرایطی تمامی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی، ضرورت دارد تقویت جبهه انقلاب اسلامی را بر هر کار دیگری با وحدت و همدلی ترجیع داده، پروژه نفوذ استکبار با محوریت آمریکا را ناکام سازند. صیانت از مکتب حضرت امام (ره) در برابر آفت تحریف، مقابله با مفاسد مالی و اقتصادی و دیگر انواع فساد، جهاد کبیر و از بین بردن تمامی زمینه های تبعیت از کفار، پیاده سازی اقتصاد مقاومتی برای عبور دادن کشور از رکود اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم، از جمله اموری است که نیروهای انقلابی باید مورد توجه قرار داده و حرکت انقلاب اسلامی به سمت تحقق آرمان ها را، شتاب بخشند.

حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی ضمن عرض تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به هموطنان عزیز، از آحاد ملت بزرگوار ایران بویژه مردم شهید پرور خراسان شمالی جهت شرکت پرشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت آفرین داشته و مشت محکمی  بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی بکوبند.

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<