بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

2018-04-01 ۰ نظر

۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی و بهار طبیعت بر مردم مسلمان و مبارز ایران مبارک باد.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی  به مناسبت بزرگداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی
یوم ا.. ۱۲ فروردین به فرموده ی حضرت امام خمینی(ره) روز امامت امت و روز نخستین حکومت الله است. تجلی واقعی اراده ملی و عزم راسخ ملت در تعیین سرنوشت کشور و نظام و نشان از روحیۀ استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی است که با رای اکثریت قاطع مردم(۲/۹۸ درصد) در رفراندومی ملی بروز و ظهور یافت.
ما آغاز سال ۱۳۹۷ و بهار طبیعت، سال «حمایت از کالای ایرانی»؛ همراه با سیزدهم رجب سالروز میلاد با سعادت اولیــن اختر تابناک آسمان امـــــامت و ولایت، مولی الموحدین حضرت امام علی( ع) فرارسیدن یوم‌الله۱۲ فروردین، سالروز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی میداریم.
۱۲ فروردین ؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، روز تجلی مشارکت وهمدلی واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد . حماسه دوازدهم فروردین‌ماه سال ۱۳۵۸ یادآور انتخاب تاریخ‌ساز “جمهوری اسلامی” به عنوان نظام حاکم بر مقدرات خویش از سوی ملت شجاع و بیدار ایران است که آغازگر فصلی از یأس و شکست در جبهه زورگویان و نیز نوید‌بخش پگاه پیروزی و غلبه حق علیه باطل در میان مظلومان تاریخ است.ملت فهیم و انقلابی ایران در رفراندمی خیره‌کننده با تکیه بر آموزه‌های دین مبین اسلام و تعالیم حضرت امام خمینی(ره)، با انتخاب نظام مبتنی بر ولایت فقیه و مردم‌سالاری دینی، منافع قدرت‌های زورگو و سلطه‌جو را با چالش جدی مواجه کرد و در استمرار آن با تأسی از رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) مرکز توجه دنیای اسلام و منشاء شکل‌گیری نهضتی فراگیر و فراتر از جغرافیای انقلاب و مرزهای جمهوری اسلامی” شد و سردمداران نظام‌های سلطه و استکبار جهانی را بیش از گذشته مورد خشم و نفرت انقلابی ملت‌ها قرار داد.امروز با گذشت سالیان زیادی از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، وحدت، بصیرت و ولایتمداری مردم خداجوی و سربلند کشورمان ضامن تداوم حیات اثرگذار انقلاب و نظام اسلامی بوده و یقیناً دسیسه‌های گوناگون تحریم و تهدید را که ناشی از خشم و استیصال دشمنان دیرین ملت بزرگ ایران است، همچون گذشته خنثی خواهد کرد.

اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی در پایان این بیانیه یوم‌الله ۱۲ فروردین ‌ماه را گرامی می‌دارد و ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال جدید که به تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سال «حمایت از کالای ایرانی»نامگذاری شده است، آرزوی مجد و عظمت جمهوری اسلامی و ملت شریف کشورمان را در ظل عنایات حضرت ولی عصر‌(عج) از درگاه خداوند متعال مسالت دارد.

 

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<