بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع)

2017-07-18 ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شماالی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«این ماتمى که چشم ملائک ز خون ترست

گویا عزاى صادق آل پیغمبرست

در سوگ  شهادتت غمنامه ای می نویسیم به مظلومیت باران، آن زمان که آسمان غربتت را گریست.
۶۵ سال، عاشقانه زیستی و ۳۴ سال را صادقانه امامت کردی تا پر پر دانه های نجابتت به انگور زهر آلود منصور آغشته شد.
۲۵شوال سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) است که شیعیان در عزای آن امام همام خون میگریند.این مناسبت جانسوز را به محضر امام زمان (عج)و به محضررهبر معظم انقلاب  و تمامی  شیعیان و منتظران ظهور آن حضرت تسلیت عرض می‌کنیم..
اذعان باید کرد که هر چند تاریخ پیدایش شیعه به زمان رسول خدا(ص) باز می گردد، اما تلاش ها و اقدامات ارزنده امام صادق(ع) در تبیین جایگاه تشیع و روشن تر نمودن منظومه فکری و علمی شیعه در همه علوم به گونه ای برجسته بوده است که مذهب تشیع، «جعفری» لقب گرفته است و شیعیان نیز به آن حضرت منتسب می شوند. به همین دلیل شایسته است شیعیان و دوستداران آن حضرت به منظور ادای حق آن پیشوای تابناک و نکوداشت مقام آن حضرت، تلاش خود را برای احیای بیش از پیش سالروز شهادت جانگداز ایشان دو چندان کنند و در این راه از تمامی شیوه های تبلیغی بهره بگیریم.
امروز بیش از بیش  لازم است شیعیان با حفظ هوشیاری کامل، بصیرت و احساس مسئولیت ، و وجدت و همدلی در برابر دسیسه‌ها و نقشه‌های شوم صهیونیست جنایتکار  بایستند و با آنها به مقابله برخیزند. تحقق این مهمّ از راه حفظ ارتباط و پیوند عمیق با مراجع عالیقدر جهان تشیع و عمل به رهنمودهای ارزشمند  فرزانه بی بدیل قرن معاصر امام خامنه ای (مدظله ) که اسوه علم، عمل و تقوا هستند، ممکن می شود.  همانا مرجعیت دینی و نیز دسته های عزاداری و مراسم عزای اهل بیت(ع)  بزرگترین خار در چشم دشمنان این مذهب شریف می باشند. بی تردید برگزاری با شکوه  مراسم عزای اهل بیت(ع)، موجب حفظ شریعت نبوی و صیانت از دین می شود.آنچنانکه نیرنگ منافقان  و دشمنان را نیز خنثی می سازد..
از این رو اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی ،ضمن  شرکت در مراسم سالروز شهادت آن حضرت  ، بیش از پیش ارادت خود را بر ساحت اقدس اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نشان خواهیم داد»

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<