بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع)

2018-07-08 ۰ نظر

 

بیانیه حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی به مناسبت شهادت امام جعفرصادق(ع)

این ماتمى که چشم ملائک ز خون ترست                          گویا عزاى صادق آل پیغمبرست

در سوگ  شهادتت غمنامه ای می نویسیم به مظلومیت باران، آن زمان که آسمان غربتت را گریست.
۶۵ سال، عاشقانه زیستی و ۳۴ سال را صادقانه امامت کردی تا پر پر دانه های نجابتت به انگور زهر آلود منصور آغشته شد.
۲۵شوال سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) است که شیعیان در عزای آن امام همام خون میگریند.این مناسبت جانسوز را به محضر امام زمان (عج)و به محضررهبر معظم انقلاب  و تمامی  شیعیان و منتظران ظهور آن حضرت تسلیت عرض می‌کنیم..
اذعان باید کرد که هر چند تاریخ پیدایش شیعه به زمان رسول خدا(ص) باز می گردد، اما تلاش ها و اقدامات ارزنده امام صادق(ع) در تبیین جایگاه تشیع و روشن تر نمودن منظومه فکری و علمی شیعه در همه علوم به گونه ای برجسته بوده است که مذهب تشیع، «جعفری» لقب گرفته است و شیعیان نیز به آن حضرت منتسب می شوند. به همین دلیل شایسته است شیعیان و دوستداران آن حضرت به منظور ادای حق آن پیشوای تابناک و نکوداشت مقام آن حضرت، تلاش خود را برای احیای بیش از پیش سالروز شهادت جانگداز ایشان دو چندان کنند و در این راه از تمامی شیوه های تبلیغی بهره بگیریم.
امروز بیش از بیش  لازم است شیعیان با حفظ هوشیاری کامل، بصیرت و احساس مسئولیت ، و وجدت و همدلی در برابر دسیسه‌ها و نقشه‌های شوم صهیونیست جنایتکار  بایستند و با آنها به مقابله برخیزند. تحقق این مهمّ از راه حفظ ارتباط و پیوند عمیق با مراجع عالیقدر جهان تشیع و عمل به رهنمودهای ارزشمند  فرزانه بی بدیل قرن معاصر امام خامنه ای (مدظله ) که اسوه علم، عمل و تقوا هستند، ممکن می شود.  همانا مرجعیت دینی و نیز دسته های عزاداری و مراسم عزای اهل بیت(ع)  بزرگترین خار در چشم دشمنان این مذهب شریف می باشند. بی تردید برگزاری با شکوه  مراسم عزای اهل بیت(ع)، موجب حفظ شریعت نبوی و صیانت از دین می شود.آنچنانکه نیرنگ منافقان  و دشمنان را نیز خنثی می سازد..
از این رو اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی ،ضمن  شرکت در مراسم سالروز شهادت آن حضرت  ، بیش از پیش ارادت خود را بر ساحت اقدس اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نشان خواهیم داد.

روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<