بیانیه حزب موتلفه اسلامی آذربایجان شرقی بمناسبت هفته وحدت

2018-11-27 ۰ نظر

وحدت را مهم بشمارید و هفته ی وحدت را یک هفته ی حقیقتاً پُر محتوا و پُر مغز قرار بدهید.

                                                                      “مقام معظم رهبری مدظله العالی”

هفته ی وحدت، هفته ای که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند، امت، یکپارچه و منسجم است.

ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.

خداوند را شاکریم توفیق آن را داشتیم که از الطاف بیکران این ایام مبارک به نحو شایسته ای بهره مند شده و شاهد مراسمات مختلفی در آستانه این هفته خجسته در استان مان باشیم. از مهمترین این مراسمات میتوان به مراسم افتتاحیه دبیر خانه دائمی حوزه و دانشگاه در دانشگاه تبریز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، چهارمین همایش تجلیل از نام آوران علمی، اجتماعی و اقتصادی در مسجد جامع روستای قاضی جهان در شهرستان آذرشهر و سایر مراسمات گرامیداشت این هفته در سازمان هلال احمر، شرکت آب منطقه ای، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و … اشاره کرد.

وحدت شیعه و سنی و دوری از تفرقه امری لازم و ضروری در جهان امروز است. بسیاری از جنایاتی که در کشورهای منطقه‌ از سوی غرب به وقوع می پیوندد، حاکی از عدم وحدت مسلمانان است.

به یاری خداوند در ایران اسلامی جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی به مدد اندیشه ی بلند و همت والای مردمان آذربایجان بالاخص شهر قهرمان پرور تبریز به وضوح مشهود است طوری که همزمان با هفته وحدت و بسیج برنامه های متعددی در بین اقشار مختلف مردم و نهاد ها و ادارات وسازمان ها با شرکت عموم مردم برگزار گردید و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجانشرقی با حضور فعال در مراسمات و برنامه های این هفته نمودی از وحدت را به نمایش گذاشتند که این همه نشان از همدلی و وحدت میان مردمان استان آذربایجانشرقی دارد وهمگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و با تبعیت از فرمایشات گوهربار مقام عظمای ولایت درصلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<