بیانیه حزب مؤتلفه اسلامی بمناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن

2020-02-10 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، این حزب به مناسبت گرامیداشت چهل‌و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم‌الله ۲۲بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

ملت قهرمان ایران

۴۱سال است با افتخار هرسال پرقدرت تر از سال گذشته، تاریخ نورانی ایران را ورق می زنیم و هرسال برگ زرینی بر دستاوردهای سترگ آن می افزاییم.

ملت بزرگ ایران

امروز انقلاب اسلامی با ستیز ظالمان و ستمگران تاریخ معاصر، الهام بخش ملت های مظلوم است و امید آنها را به پیروزی بیشتر کرده است.

امروز ملت ایران، سرافرازانه بر قله های استقلال و آزادی و پیشرفت های غرورانگیز در عرصه های علمی و فناوری های نوین ایستاده است و تجربه های گرانبهای انقلابی خود را سخاوتمندانه در اختیار امت اسلامی قرار داده است.

امروز ملت ما بر قله معنویت و اخلاق ایستاده است و سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی را به عنوان یک تجربه موفق تاریخی به جهانیان عرضه کرده است. این سبک، نشان می دهد زیست انقلابی یعنی چه و دستاوردهای بی نظیر آن چگونه است.

امروز ملت ایران نمادهای قهرمانی و پهلوانی و سرداری را چون شهید حججی و شهید سلیمانی به ملت های مسلمان نشان می دهد. این نمادها می گویند چگونه باید از حجاب های ظلمانی گذشت و یک حیات طیبه را برای ملت به ارمغان آورد.

بزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی، برچیدن بساط تسلط آمریکا در غرب آسیا و اعلام زنگ خروج غرب از منطقه و بلاد مسلمین است. تاریخ شهادت می دهد امام خمینی(ره) بنیانگذار نهضت های رهایی بخش اسلام است. او با برپایی جمهوری اسلامی، اسلام را احیا کرد و با احیای اسلام، نام ملت ایران را به عنوان یک ملت خداخواه و اسلام خواه و آزادیخواه مطرح کرد. اگر امام(ره) این کار را نمی کرد، قرن ما زیر آواری از شرک و الحاد و کفر جهانی دفن می شد و اسلام و ایران در این تندباد بر باد می رفت.

امروز آمریکا در برابر اراده ملت ایران زانو زده است. امروز ملت ایران با تقدیم هزاران شهید، مجروح و ایثارگر، چون کوهی از معنا و معنویت در جهان تجلی کرده و جهانیان را به تماشای جلوه های زیبای خدایی در این سرزمین فراخوانده است.

درود خداوند بر شهیدان راه اسلام و قرآن. درود خداوند بر امام خمینی (ه) پایه گذار مکتب رهایی و درود خداوند بر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ادامه دهنده راه امام (ره) و راه شهیدان و راه عزت و عظمت ایران.

امسال ۲۲ بهمن مصادف است با اربعین شهادت سردار سپهبد سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و یاران باوفایشان. این شهیدان نماد جان نثاری و فداکاری و اتحاد عمیق ملت ایران و عراق هستند.

ملت ایران با بزرگ ترین و متراکم ترین و پرشور ترین تشییع تاریخ جهان را به تماشای سردارانی دعوت کرد که نماد هویت ملت های ایران و عراق هستند. شهید حاج قاسم سلیمانی یک ابرقهرمان تاریخ ایران است. جوانان پاکباز امروز ایران به او اقتدا می کنند و در صف مبارزه علیه ظلم و استبداد جهانی صفوف خود را فشرده تر می سازند. شهید سپهبد سلیمانی سمبل شرف، عزت و اقتدار ایرانیان مسلمان و آزادی خواهان جهان است.

تشییع چند میلیونی شهید سردار سلیمانی نشان داد جامعه کنونی ما فراتر از اقوام، مذاهب، گروه ها و احزاب، از یک سلامت فطری در درون خود برخوردار است و در برابر حقیقت شهادت یک قهرمان ملی، سر تعظیم فرود می آورد و بر پیمودن راه او اصرار دارد. مردم در این تشییع میلیونی که به صورت یک رفراندوم سراسری برگزار شد، به مقاومت و تداوم راه انقلاب اسلامی رأی دادند.

روز ۲۲ بهمن، مردم با حضور پرشور و شکوهمند خویش در راهپیمایی با امام راحل(ره)، نظام اسلامی و رهبری، تجدید بیعت خواهند کرد.

یوم الله ۲۲ بهمن، روز اعلام پایبندی ملت وفادار ایران به امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی است. روز اعلام حیات روزافزون ملت و نشان عزم ملی برای تداوم انقلاب و نهضت اسلامی امام خمینی (ره) است. روز اعلام وحدت کلمه و وحدت حول محور ولایت فقیه است.

یوم الله ۲۲ بهمن، روز مأیوس کردن دشمن از ضربه به انقلاب و رفع سایه جنگ از سر ملت، با نمایش اقتدار ملی و تضمین امنیت ملی است.

حزب مؤتلفه اسلامی با گرامیداشت یاد حضرت امام خمینی (ره) و یاد شهیدان انقلاب و تکریم و تعظیم خانواده های شهدا و ایثارگران و آزادگان همپای ملت ایران در سراسر کشور به صحنه خواهند آمد و شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس»، بر دشمنان اسلام و ایران خروش خواهند کرد.

هرکس که دغدغه امنیت، رفاه و اقتدار ایران را دارد، به یاد جانفشانی های سردار شهید سلیمانی و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی باید به میدان بیایند و اراده ملی را برای رسیدن به اهداف عالی اسلام و نظام نشان دهد.

حزب مؤتلفه اسلامی

۲۰/۱۱/۹۸

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<