بانوان حزب موتلفه اسلامی طی بیانیه‌ای اقشار مختلف مردم بویژه زنان انقلابی را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

2018-02-10 ۰ نظر

مدیریت بانوان حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای از تمامی اقشار مختلف مردم بویژه بانوان انقلابی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

“و قل جاءالحق و زهق الباطل،انّ الباطل کان زهوقا….”

شمیم روح بخش بهمن ماه،یادآور روزهایی است که دلاوران و غیورمردان ایران با هدایت و حمایت الهی در جهت آرمانهای اسلامی گام برداشتند و در به ثمر رساندن نهضت حسینی و در سایه عشق به ولایت ،نهال نوپای انقلاب را تنومند ساختند.

ملت ایران ،همانگونه که در تاریخ پرافتخار ایران بارها و بارها نشان داده است،نه از تهدیدهای پوچ و توخالی هراسی به دل راه می دهد و نه تردیدی در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهد و این بار نیز یقین دارد راه استقامت به برافراشته شدن خیمه اقتصاد مقاومتی و مأیوس ساختن دشمنان انقلاب برای همیشه خواهد انجامید و قله موفقیت استقلال به دست با کفایت فرزندان انقلاب فتح خواهد شد.

ایران اسلامی در تمامی عرصه ها ،با اعلام موضع صریح و صحیح ،استقامت منطقی و هوشمندانه خود که نشان از حفظ استقلال است را در برابر جهانیان به رخ کشیده است و در تجربه چهل ساله خود به این مهم دست یافت که آمریکا و استکباران جهانی برای برهم زدن این استقلال از هیچ تلاش وقیحانه ای دریغ نمی کنند.

اکنون در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) سرشار است،بانوان حزب مؤتلفه اسلامی ضمن دعوت از آحاد ملت بویژه زنان انقلابی برای حضور پرشور و یکپارچه در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه،بار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان والامقام پیمان می بندند که با تبعیت از مقام عظمای ولایت و حفظ روحیه استکبار ستیزی ،با تمام توان در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<