بادامچیان: ملت ایران زیر بار ذلت مذاکره تحت تحریم نمی‌رود/ مسئولین نیروهای انقلابی را با برچسب تندروی به حاشیه نرانند

2019-09-29 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب با تقدیر از مواضع رئیس‌جمهور در سازمان ملل گفت: دشمنان اسلام بار دیگر مشاهده کردند که در ایران یک وحدت نظر در برابر نقشه‌های بیگانگان وجود دارد و مواضع رئیس‌جمهور نشان داد ایران یکصدا علیه آمریکاست.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: مواضع عزتمندانه رئیس‌جمهور همان توصیه‌ها و دقت های مقام معظم رهبری در نگاه به سیاست خارجی بود و بیانگر بدعهدی آمریکایی ها و سیاست های غلط چند کشور اروپاست.

وی تأکید کرد: آمریکایی ها و ترامپ خیلی کوشیدند دیداری ولو به طور اتفاقی با رییس جمهور ایران داشته باشند و ایران را برای مذاکره مجدد راضی کنند ولی موفق نشدند. تا وقتی که آمریکایی ها توطئه می کنند و بر حجم تحریم ها می افزایند، از رژیم صهیونیستی بی قید و شرط حمایت می کنند و به جنایات بی حد و حصر خود در یمن، افغانستان، سوریه و غزه و … ادامه می دهند، دیدار و مذاکره معنایی ندارد.

بادامچیان افزود: مذاکره های بین المللی قواعدی دارند، مذاکره براساس فشار تحریم یعنی زیر بار زور رفتن و ملت ما زیر بار چنینی ذلتی نمی رود.

وی با اشاره به گستاخی سه کشور اروپایی آلمان، انگلیس و فرانسه مبنی بر متهم کردن ایران در حمله به آرامکو گفت: دروغ پردازی سه کشور اروپایی درمورد حوادث منطقه راهی برای گریز آنها از رسوایی شکست است. تهدید آنها مبنی بر خروج از برجام هم مضحک است چون آنها به تعهداتشان در برجام عمل نکرده اند تا خروج آنها از برجام مطرح باشد. آنها ۱۱ تعهد برجامی دارند و هیچگاه به آن عمل نکرده اند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند، حرف های اروپایی ها همه پوچ است و دشمنی اروپایی ها تفاوتی با دشمنی آمریکا ندارد.

بادامچیان با اشاره به سخنان ترامپ در سازمان ملل، نطق وی را تبلور خودشیفتگی و نادیده گرفتن مسایل جهان دانست و اظهار داشت: ترامپ درحالی از قدرت و ثروت آمریکا در نطق خود یاد می‌کند که به قول سندرز چهل میلیون فقیر در آمریکا هستند و ۳۴ میلیون نفر از مردم آمریکا فاقد بیمه سلامت می باشند و او نتوانسته است در جنگ تعرفه ها کاری از پیش ببرد.

وی افزود: ترامپ گفته است «ما دنبال دشمن نیستیم، دنبال شریک می باشیم» طبیعی است هیچ‌کس حاضر نیست شریک جنایات آمریکا در منطقه و جهان باشد چون هزینه این شراکت را باید بدهد. ترامپ دروغ های خود را علیه ملت ایران تکرار کرد و نقد این دروغ ها نیازی به روشنگری ندارد. او در جامعه جهانی و حتی در بین سران آمریکا تنها مانده است و جامعه جهانی حاضر نیست او را در تکرار این دروغ ها علیه ملت ایران همراهی کند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان پرداخت و گفت: تأکید مقام معظم رهبری روی گفتمان انقلاب و انقلابی گری مسئولان بویژه جوانان، رمز توفیقات جمهوری اسلامی در برابر هجوم بی امان دشمنان اسلام و ایران است. نیروهای مؤمن و انقلابی باید مورد حمایت قرار گیرند و برخی آنها را با برچسب تندروی به حاشیه نرانند. همین نیروها هستند که ایام جنگ نرم در برابر فتنه سینه سپر می کنند و دشمن را ناکام می گذارند.

بادامچیان تأکید کرد: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، اتحاد نیروهای انقلاب بسیار مهم است و اختلاف سلایق نباید به مخالفت و معارضه منجر شود.

وی افزود: اینکه در چهل سالگی انقلاب، همه نیروهای انقلاب و مردم و مسئولان یکصدا علیه دشمنان اسلام هستند و پشت سر رهبری مثل کوه در برابر تجاوزات آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده اند، یک دستاورد بزرگ است و آن را باید قدر دانست.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان سخنان خود به نشست افق نو در بیروت اشاره کرد و گفت: دستاوردهای این کنفرانس در روشنگری علیه جنایات آمریکا در منطقه و جهان فوق العاده است. باید از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان آن به دلیل طرح مسایل مبنایی علیه مظالم آمریکا و اروپا تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<