بادامچیان: در دیدار فرزندان مرحوم «حاج محمدرضا اعتمادیان»: مرحوم اعتمادیان پرورش یافته مکتب اقتصادی اسلام بود

2019-02-25 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی دبیرکل، رئیس و اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با حضور در منزل حاج محمدرضا اعتمادیان و دیدار با فرزندان آن فقید سعید، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشتند.

اسدالله بادامچیان در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی مرحوم حاج محمدرضا اعتمادیان اظهار کرد: آن مرحوم در هر جایی مایه برکت بود همانطور که مومن هر جا باشد پر برکت است. او عزم کرده بود که همواره انسان خوب و موثری در جامعه و برای اسلام باشد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حاج محمدرضا اعتمادیان با وجود وضعیت جسمانی که داشت با حضور در جلسات حزب موتلفه درس پشتکار به همه می‌داد. دوستان مرحوم اعتمادیان سعی می‌کنند راه او را ادامه دهند تا رود پر برکت او همواره در جریان باشد.

بادامچیان خاطرنشان کرد: مرحوم اعتمادیان سه باقیات صالحات از جمله فرزند صالح، چشمه خدمات جاریه و دانشی که در دانشگاه امام صادق(ع) و حوزه‌های علمیه در جریان است، از خود برجای گذاشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: این چه مکتب اقتصادی است که ثروتمندی می‌سازد که ثروتش صرف خوشگذرانی و نفسانیات او نمی‌شود. مرحوم اعتمادیان در این زمینه موفق بود و خداوند توفیقات زیادی به او عطا کرد.

وی گفت: این مکتب اقتصادی اسلام است که ثروت را تبدیل به ابزار جهاد فی سبیل‌الله و خرید بهشت می‌کند.

بادامچیان تصریح کرد: مرحوم اعتمادیان در هیچ گروه سیاسی غیر از موتلفه اسلامی حضور نداشت زیرا یقین داشت امام و مقام معظم رهبری از موتلفه راضی هستند. او وقتی فهمید امام خمینی(ره) پایه‌گذار موتلفه اسلامی است و این تشکل در خط ولایت، فقاهت و روحانیت قرار دارد، تا آخر در موتلفه اسلامی ماند.

بر اساس این گزارش در این دیدار دکتر مسعود اعتمادیان فرزند مرحوم حاج محمدرضا اعتمادیان با بیان اینکه سرمایه اجتماعی که پدرم برای ما گذاشت وظیفه ما را سنگین کرده است گفت: با اینکه خطوط سیاسی پدرم کاملا مشخص بود اما اولویت اصلی او اخلاق بود.

دکتر علی اعتمادیان دیگر فرزند مرحوم حاج محمدرضا اعتمادیان نیز در این دیدار تاکید کرد: پدرم معتقد بود درستی موتلفه اسلامی به این است که قطب نمایش را با روحانیت تنظیم می کند و این باعث می شود بدانیم که کارمان درست است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<