بادامچیان در دیدار سفیر «جمهوری دموکراتیک خلق کره»: ملتی که روی استقلال و ارزش‌های ملی‌اش مقاومت کند، آینده بهتری خواهد داشت | سفیر کره: در مبارزه بین ایران و آمریکا، قطعا مردم ایران پیروز خواهند شد

2019-03-19 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، «کانگ سام هیون» سفیر جمهوری دموکراتیک خلق کره در تهران با اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سفیر جمهوری دموکراتیک خلق کره در تهران پیام تبریک حزب کارگران جمهوری دموکراتیک خلق کره به مناسبت انتخاب آقای بادامچیان به عنوان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی را به ایشان تقدیم کرد.

در این دیدار اسدالله بادامچیان با ابراز تشکر از پیام تبریک حزب کارگران با اشاره به حضور خود در پیونگ یانگ در سال ۱۳۶۰و دیدار با آقای کیم ایل سونگ ابراز امیدواری کرد که روابط دو حزب موتلفه اسلامی و حزب کارگران کره راه موفقیت آمیزی را طی کند و همانطور که در این سال‌ها روابط خوبی با شما داشته‌ایم، این روابط گسترده‌تر شود.

در ادامه این دیدار کانگ سام هیون سفیر جمهوری دموکراتیک خلق کره در تهران گفت: ما از جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ تحمیلی حمایت کردیم و در صحنه بین¬المللی از مبارزات شما علیه تحریم‌های ظالمانه آمریکا حمایت خواهیم کرد و می¬دانیم که در مبارزه بین ایران و آمریکا حتما مردم ایران پیروز خواهند شد.

پس از آن بادامچیان در سخنانی به سوابق مبارزاتی ملت ایران و کره برای استقلال اشاره کرد و گفت: حفظ استقلال یک ملت در طول دهها سال بسیار سخت است ولی ملت شما توانسته علی رغم همه فشارها و تحریم‌های بین‌المللی مقاوم و استوار بماند و همچنین دانش دفاعی خود را گسترش دهد و هم ملت مستقلی بماند تا آنجا که آمریکا مجبور شده است با رهبر شما دیدار کند و در هر دو دیدار نیز شکست بخورد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: به عنوان کسی که بیش از ۶۰ سال در مبارزه ملت ایران حضور داشته‌ام معتقدم اگر ملتی روی استقلال و ارزش‌های ملی خود مقاومت کند، در صحنه بین‌المللی دارای احترام ویژه‌ای خواهد شد و بر سختی‌ها پیروز می‌شود و آینده بهتری خواهد داشت.

وی افزود: ما انتظار داریم روابط خوب دو کشور و دو حزب گسترش بیشتری پیدا کند و معتقد هستم آمریکا ضد آزادی ملت‌ها کار می‌کند و به علت بحران‌های اخلاقی و مالی در سراشیبی سقوط است، سقوطی که ممکن است طول بکشد ولی حتمی خواهد بود.

بادامچیان گفت: میزان بدهی آمریکا در حال حاضر ۲۲ تریلیون دلار است در حالی که طبق آمار، تولید ناخالص ملی آن کشور ۱۶ تریلیون دلار است و این یعنی اینکه آمریکا ورشکسته است و نمی‌تواند به کشورهای مستقل زورگویی کند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<