بادامچیان: حزب مؤتلفه از فهرست ائتلاف نیروهای انقلاب حمایت می‌کند/فهرست‌های اصلاح طلبان را رقیب می‌دانیم

2020-02-16 ۰ نظر

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به حضور و نقش حزب مؤتلفه اسلامی در فرایند شکل گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: براساس مصوبه شورای مرکزی، حزب مؤتلفه اسلامی از فهرست ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب با تأکید بر اهمیت وحدت و همگرایی نیروهای انقلاب اظهار داشت: فهرست در تهران ۳۰ نفر را می خواهد و در کلان شهرها نیز بین ۵ تا ۶ نفر و در حوزه های تک نفره، یک نفر را طلب می کند. هرکس از فهرست ائتلاف جا بماند به هرحال گله مند می شود؛ اما این گله نباید به وحدت و همگرایی اصولگرایان آسیب بزند و ما باید به این مهم فکر کنیم که رقابت بین نیروهای انقلاب منجر به نتیجه‌ای نشود که دشمنان انقلاب را شاد کند.

وی با اشاره به روند شکل‌گیری ائتلاف گفت: بیش از یکسال است جمعی از چهره های سیاسی و مذهبی و احزاب و گروه های اصولگرا و جوانان انقلابی، زیر یک سقف گفتگو برای همگرایی و اتحاد و ائتلاف نیروهای انقلاب، باهم تبادل نظر می کنند و ما نیز به حکم مصوبه شورای مرکزی حزب در این گفتگوها به طور صادقانه حضور یافتیم و دیدگاه های خود را مطرح کردیم. نتیجه این گفتگوها اکنون به صورت فهرست ائتلاف منتشر شده و احتمال دارد این فهرست دیدگاه‌های ما را تأمین نکند، اما به هرحال در یک کار جمعی، باید به نتیجه کار احترام گذاشت.

بادامچیان در پاسخ به این پرسش که بالاخره در این انتخابات، رفیق کیست و رقیب کدام است، گفت: جریان اصلاح طلب که عامل اصلی همه مشکلات کشور و ملت است، در این دوره علیرغم تهاجمات علیه شورای محترم نگهبان و حملات به نظارت استصوابی که در قانون اساسی دارای جایگاهی است، در این انتخابات ورود کرده است. هرچند قبلاً با مظلوم نمایی می گفت فهرست نمی دهد، اما حالا با فهرست کامل و با تمام قدرت به صحنه آمده است. ما فهرست های متعدد و ازجمله فهرست اصلاح طلبان و شرکای آنها را رقیب می دانیم و خواستار رقابت سالم و طبق موازین اخلاقی از سوی همه کسانی که در انتخابات شرکت می کنند هستیم.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه با دعوت مردم به شرکت گسترده در انتخابات، توصیه کرد: مردم با شناخت کافی از نامزدهای معرفی شده رأی بدهند و ان‌شاءالله انتخاباتی پرشور و رقابتی سالم در پیش خواهیم داشت.

وی با اشاره به فهرست ائتلاف در استان ها و شهرستان ها گفت: در اغلب استان ها و شهرستان ها اصولگرایان به نتیجه رسیده اند و مردم با رجوع به فهرست آنها می توانند با اطمینان رأی بدهند و از تردید در انتخاب نماینده، فاصله بگیرند.

وی با اشاره به شعارهای انتخاباتی گفت: ما به ایرانی سربلند و مجلس قوی فکر می‌کنیم و امیدواریم مجلس آینده، مجلس متناسب با گام دوم انقلاب اسلامی شکل بگیرد و اقتصاد ایران را از مشکلات جاری نجات دهد. نمایندگان مجلس یازده م باید مطالبات معیشتی مردم را که اکنون بر زمین مانده با طرح های اقتصادی برخاسته از نگاه تخصصی و تجربی پاسخگو باشند و در امر نظارت باید دولت را در برابر وعده هایی که داده بازخواست نمایند.

بادامچیان در پاسخ به یک پرسش درمورد وصیت نامه سردار شهید سلیمانی گفت: وصیت نامه سیاسی الهی این ابرقهرمان ایران، یک مرامنامه اسلامی و انقلابی و در یک کلمه، « ولایت نامه» است.

وی افزود: او خطاب به ملت ایران، نخبگان و کسانی که کار جهادی در کشور می کنند، به سیاستمداران و مراجع عالیقدر اسلام، مطالبی دارد که ترجیع بند وصیت او، پاسداری از ولایت فقیه و مصداق آن، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است. او ایران را قرارگاه امام حسین(ع) می داند و خود و خانواده شهدا را پاسدار این حرم الهی تلقی می کند. او در جای جای وصیت نامه خود به همه سفارش می کند از «اصول» که در رأس آن ولایت فقیه اس، مراقبت کنند.

بادامچیان در ادامه تأکید کرد: شهید سردار سلیمانی سیاسیون و مسئولان کشور را به ولایت پذیری به عنوان تنها راه حل مشکلات دعوت می کند و هشدار می دهد مواظب دسایس خناسان باشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان اظهار داشت: ملت بزرگ ما و آزادی خواهان کشورهای اسلامی، همگی از شهید سردار سلیمانی تجلیل کردند و خود را رهرو راه او دانستند و تنفر و خشم خود را به دشمنان اسلام و ایران  ابراز داشتند. حالا هرکس و هر حزب و تشکل که خود را مردمی، انقلابی، آزادی خواه و ارزشی می داند، باید با نگاه به وصیتنامه این شهید بزرگوار و راه و روش او، و اخلاص و صداقت وی، رهرو راه آن شهید و مقتدایش ولی امر مسلمین باشند و ملت انقلابی ایران نیز به آنها که رهرو راه شهید سردار سلیمانی هستند روی آوری می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<