بادامچیان: این طرح معامله قرن نیست؛ زورگویی و تحمیل است

2020-02-02 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: شعارهای حقوق بشر و قوانین بین المللی به علت عجز استکبار و صهیونیست و شکست های پی در پی آنها و بیداری ملت های غرب آسیا برای آمریکا و همدستانش زیر پا گذاشته می شوند و همین امر موجب اعتراض وجدان های آگاهی یافته حتی در آمریکا و اروپا می شود و همین موج مخالفت جهانی، شکست این برنامه دیکته شده آمریکایی ـ صهیونیستی را قطعی می کند.

وی با محکوم کردن طرح معامله قرن تأکید کرد: مسلماً ملت های مسلمان و فلسطینی ها که صاحبان اصلی سرزمین خود هستند. این طرح شوم را نخواهند پذیرفت و اگر آنها باید یک طرف معامله باشند، هیچ گروه و جریان فلسطینی در درون و بیرون سرزمین های فلسطینی این معامله را قبول ندارد و آن را خیانت می‌داند؛ ‌پس معامله یک طرفه هم معامله نیست، تحمیل است.

بادامچیان افزود: تجربه نشان می‌دهد در همه طرح‌های قبلی آمریکایی مثل کمپ دیوید، پیمان صلح مادرید، پیمان اسلو، کنفرانس آناپلیس، هیچ آبی برای فلسطینی ها گرم نشد و این معامله قرن نیز بر همان روال است.

وی تأکید کرد: در هفته گذشته در منطقه، همه چیز علیه اشغالگران بود. سقوط هواپیمای جاسوسی آمریکا و دو بالگرد، کشته شدن تعدادی از افسران آمریکایی، تسخیر شهر خان‌طومان و نقاط دیگر در سوریه، خیزش عظیم ملت عراق در پشتیبانی از خروج آمریکا، فشار بر سفارت آمریکا در بغداد از طرف گروه‌های مردمی عراق، پیروزی‌های چشمگیر در یمن، نمونه‌هایی است که دولت آمریکا اگر عقلایی رفتار کند، از منطقه بیرون می رود. دولت‌های همدست آمریکا مانند عربستان سعودی و امارات نیز به عواقب وخیم همراهی با آمریکای ورشکسته و در حال سقوط بیاندیشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه اظهار داشت: در چنین موقعیت منطقه و ایران و ضعف آمریکایی ها، وزیر خارجه جناب آقای دکتر ظریف لازم است جامع الاطراف سخن بگویند و احساسات پرشور ملت ما و منطقه را در جریان ترور شهیدان سلیمانی و المهندس در نظر بگیرند.

بادامچیان با تبریک ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افزود: ملت ما در گام اول انقلاب طی ۴۱ سال، از فراز و نشیب های زیادی عبور کرده و امروز جهان و منطقه با نگاه احترام آمیز به پیشرفت ها و استقلال و رهاوردهای نظام جمهوری اسلامی می‌نگرند و اقتدار ایران اسلامی را در برابر آمریکا ستایش می کنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پایان درباره انتخابات آینده مجلس یازدهم از همه نیروهای علاقمند به پیشرفت کشور و رفع مشکلات ملت خواست که با دقت در فهرست انتخاباتی، ترکیبی را که متناسب با مجلس گام دوم است، تشکیل دهند. همچنین از تفرقه افکنی ها، تبلیغات منفی و تخریب و توطئه های دشمنان اسلام و ملت ایران مراقبت داشته باشند تا ان شاءالله انتخاباتی پرشور با مشارکت گسترده مردم، امید و اطمینان به آینده درخشان ایران را افزایش دهد.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<