بادامچیان: امروز درگام دوم هستیم/حقانیت ما بهتر ازپیش برای مردم روشن شده است

2019-06-17 ۰ نظر

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حال ما گام اول را گذراندیم و امروز در گام دوم هستیم. امروز حقانیت ما بهتر از پیش برای مردم روشن شده است.

 اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در مراسم سالگرد پنجاه و چهارمین سالگرد طلایه داران آفتاب گفت: مسئله شهدای سال ۴۴ یک رویداد تاریخی عادی نیست. این مصاف از زمان حضرت آدم آغاز شده و به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد.

وی افزود: همیشه انسان‌های ارزشمندی برای خدا قیام کردند و برخی به لقا الله رسیدند و برخی در حال انتظار هستند. این نیست که فقط افرادی افرادی تأثیرگذار باشند که شهید شده‌اند.

بادامچیان خاطرنشان کرد: این مسیری که از سال ۴۴ آغاز شد، شروع کننده حرکتی بزرگ در جهان بود. در آن زمان برخی معتقد بودند که دوره دینداری تمام شده است. خداوند بر سر ما منت گذاشت و امام را برای ما آفرید. طبیعتاً در مسیر بودند کسانی که راه را گم کردند ولی عده‌ای مسیر حق را رفتند.

وی یادآور شد: امام به ما گفت که برای خدا با هم موتلف شوید و این افتخار بر سینه موتلفه کوبیده شد. موتلفه هم در این مسیر هیچگاه درگیر موضوعات سیاسی و حزب بازی نشد و تا به حال برای خدا انجام وظیفه کرده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: خاطره این شهیدان سال ۴۴ در آن سال‌ها باقی نمی‌ماند و هنوز هم انسان ساز و نشان دهنده و تقویت کننده نبرد حق و باطل است. در آن سال رژیم‌های مستکبر گمان نمی‌کردند که ما روزی پیروز شویم.

وی یادآور شد: حال ما گام اول را گذراندیم و امروز در گام دوم هستیم. امروز حقانیت ما بهتر از پیش برای مردم روشن شده است. شما به همین سفر نخست وزیر ژاپن برای رساندن پیام ترامپ به رهبر انقلاب را نگاه کنید. این اقتدا از کجاست؟ معلوم است که این موضوع در جهان همچون موجی بزرگ عمل می‌کند.

بادامچیان افزود: خداوند با شهادت حجت الاسلام خرسند نشان داد که هنوز مسیر شهادت در بین ما بسته نشده است. انشاالله که بتوانیم ما هم جزئی از این شهیدان باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<