ایجاد پایگاه جمع آوری کمک های مردمی به رزمندگان مدافعان حرم در واحد خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران

2016-11-23 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، واحد خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران در راستای حمایت و کمک به رزمندگان اسلام و مدافعان حرم در سوریه و عراق اقدام به برگزاری نمایشگاه و برپایی پایگاهی جهت جمع آوری کمکهای مردمی در دفتر واحد خوهران این حزب کرده است.

 

در این نمایشگاه، کمکهای مردمی شامل وجوهات نقدی، لباس های گرم زمستانی اعم از کلاه، بلوز بافتنی، دستکش، کاپشن، شال گردن، ملحفه و مواد غذایی با ماندگاری بالا توسط خواهران انقلابی موتلفه اسلامی تهیه شده است.

 

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه مورد بازدید و استقبال اعضای حزب موتلفه اسلامی و بازدیدکنندگان اعم از خانواده ها و دانش آموزان و قرآن آموزان در سنین مختلف قرار گرفته است.

 

همچنین نامه ها و تصاویر نقاشی شده کودکان و دانش آموزان برای مدافعان حرم، همراه با کمکهای مردمی برای رزمندگان ارسال خواهد شد. لازم بذکر است اولین بخش از این کمک ها روز چهارشنبه(۱۹ آبان ماه) برای مدافعان حرم ارسال گردید.

 

همچنین سری دوم این کمک ها در حال تهیه و جمع آوری است؛ لذا از کلیه کسانی که برای مشارکت در این امر جهادی و  حمایت از مدافعان حرم علاقه مند هستند دعوت می شود تا هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به دفتر واحد خواهران حزب موتلفه اسلامی استان تهران به آدرس خیابان مجاهدین اسلام، روبروی مجلس شورای اسلامی، کوچه شهید غلامیان، پلاک۷ ارسال کنند.

 

گفتنی است اقلام مورد نیاز مدافعان حرم شامل “پوشاک گرم”، “پتو”، “کمپوت و کنسرو”، “پوتین”، “لباس زیر” و “گرمکن” می شود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<