انواری: «سید مصطفی میرسلیم» به صحنه آمده تا ذلت در برابر فرهنگ بیگانه را به عزت تبدیل کند

2017-04-26 ۰ نظر

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: «سید مصطفی میرسلیم» به صحنه آمده تا مقابله با استبداد بین‌المللی را تدبیر و ذلت در برابر فرهنگ بیگانه را به عزت تبدیل کند.

حسین انواری در گفتگویی با کانال اطلاع رسانی حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: عملیاتی کردن سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بعنوان خطوط اصلی حرکت در آینده نیازمند تلاش و همت جهادگرانه با مقاومت و مداومت است.

وی افزود: آقای مهندس سید مصطفی میرسلیم باتوجه به نقش آحاد مردم در کشور و مردمی کردن اقتصاد و بهره‌مندی از ظرفیت‌های آنها بعنوان موتور محرکه گسترش اقتصادی، مقاوم سازی اقتصاد و افزایش قدرت مقاومت و کاهش آسیب پذیری در برابر ترفندهای دشمنان با توانمندی لازم و عزمی راسخ به صحنه انتخابات آمده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه «سید مصطفی میرسلیم» به صحنه آمده است تا به حول و قوه الهی احکام اسلامی را در کلیه شئون اجرایی تحقق ببخشد، گفت: وی قصد دارد اعتماد به مردم و منزلت و جایگاه آنها را در کشور تقویت کرده و عزت و اقتدار ملی را افزایش دهد و همچنین مقابله با استبداد بین‌المللی را تدبیر و ذلت در برابر فرهنگ بیگانه را به عزت تبدیل کند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<