انواری: «تفکر انقلابی، نیت خالص و عمل صالح» سه رکن اساسی در شیوه مدیریت میرسلیم است / سید مصطفی میرسلیم تنها نامزد حزب موتلفه اسلامی است

2017-04-12 ۰ نظر

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: «تفکر و اندیشه انقلابی، نیت خالص و عمل صالح» سه رکن اساسی و با ثبات مدیریت سید مصطفی میرسلیم بعنوان تنها نامزد حزب موتلفه اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حسین انواری در گفتگو با کانال اطلاع رسانی حزب موتلفه اسلامی با ارکان مدیریت کاندیدای حزب موتلفه اسلامی برای مدیریت اجرایی کشور، اظهار کرد: «تفکر و اندیشه انقلابی، نیت خالص و عمل صالح» سه رکن اساسی و با ثبات مدیریت سید مصطفی میرسلیم بعنوان تنها نامزد حزب موتلفه اسلامی است.

وی افزود: این مساله با حضور و مشارکت نسل جدیدی از صاحبان فکر و اندیشه و شایستگانی از نسل جوان و بانشاط و همخوان با انقلاب بر مدار حق و عدالت در مدیریت‌ اجرایی کشور برنامه‌ریزی شده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: عدم تبعیت مدیران آینده کشور از نظام مدیریت مبتنی بر وحی، موجب ظلم به مردم و گسترش اختلاف در نظام تعادلی کشور می‌شود.

انواری خاطرنشان کرد: وقتی مدیران اجرایی به این مهم توجهه نکنند، در نتیجه رفتارهای انفعالی و تناقضات گفتاری آشکار می‌شود و مقبولیت و مشروعیتی که به آنها سپرده شده است مخدوش خواهد شد و نارضایتی در مردم گسترش پیدا می‌کند و ناچارا خلاف گویی‌ها افزون خواهد گردید.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<