انتخابات کشور به سمت رقابت احزاب پیش رود

2017-05-09 ۰ نظر

انتخابات  کشور به سمت رقابت احزاب پیش رود

رئیس ستاد انتخابات میر سلیم در خراسان شمالی گفت: باید انتخابات کشور به سمت فعالیت و رقابت احزاب پیش رود تا اصل نظام آسیب نبیند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌شمالی، علی احمد نیا، در نشست خبری اظهار کرد: میر سلیم با شعار دولت راستی و درستی به عرصه آمده و با ۵۴ سال سابقه کار اعتقادی و سیاسی، کاندیدای حزب موتلفه اسلامی است.

وی با بیان اینکه حضور وی تا پایان انتخابات و یا انصراف میرسلیم بستگی به شرایط داشته و اصل بر مصلحت اندیشی نظام و شرایط زمانی دارد، ادامه داد: حزب موتلفه اسلامی سند اداری بومی استانی و مدیریت کلان کشور را تنظیم کرده و با جمع آوری بانک اطلاعاتی از مدیران، آماده بر عهده گرفتن امور اجرایی کشور است.

وی ساده زیستی و مورد اعتماد رهبری بودن را از ویژگی های شاخص میرسلیم عنوان کرد و افزود: میرسلیم چکیده ای از جریان حزب موتلفه است و کار تشکیلاتی و علم و عمل با تجربه و خرد جمعی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

احمدنیا اظهار کرد: حزب موتلفه همیشه مصلحت نظام را بر مصلحت فردی مقدم دانسته و تابع خرد جمعی است و به عنوان جریانی از انقلاب، در انتخابات حضور و ظهور یافته است.

وی بیان کرد: اختلافی میان کاندیداهای جریان انقلابی وجود ندارد و نمی توان جریان حزب موتلفه را از اصول گرایان جدا تصور کرد.

رئیس ستاد انتخابات میر سلیم در خراسان شمالی در خصوص موضوع تبلیغات و کم رنگ بودن فعالیت ستادهای این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اصل بر سادگی و جلوگیری از اسراف است و دلیل ساده حضور یافتن در انتخابات جلوگیری  از هزینه های اضافه است.

احمدنیا در خصوص حضور میرسلیم در خراسان شمالی نیز یادآور شد: به دلیل حضور در صدا و سیما و فشردگی برنامه ها، وی در این استان حضور نخواهد یافت و روزهای پایانی شاید به استان های مجاور تهران سفر کند.

وی گفت: حزب موتلفه اسلامی لیست ۹ نفر از کاندیداهای شورای شهر را نیز نهایی کرده است و با برگزاری جلسات دایمی در دفتر حزب، به صورت جدی در انتخابات شوراها نیز حضور خواهد یافت.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<