امانی: خروج ناطق نوری از سکوت، اصلاح‌طلبان را ناامید خواهد کرد

2017-07-12 ۰ نظر

محمد علی امانی گفت: انتظار می‌رود حضور مجدد ناطق‌نوری در عرصه سیاسی متوجه خاستگاه سیاسی واقعی او باشد و خروج او از سکوت، فرصت‌طلبان اصلاح‌طلب را ناامید خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، دبیر اجرایی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به برخی اخبار که از احتمال فعال تر شدن ناطق نوری در عرصه سیاسی خبر می دهند، گفت: بنظر بنده روحیه تعامل‌گرا، عقلانی و اخلاق‌مدار آقای ناطق، گمشده امروز عرصه سیاست‌ورزی کشور است و ایشان با این ویژگی‌ها این ظرفیت و توانمندی را دارد که بین همه نیروهای انقلاب وفاق و همدلی تأثیرگذاری را بوجود آورد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تاکید کرد: آقای ناطق با داشتن مشی و مرام جوانمردانه و روحیه انقلابی و بزرگ‌منشانه‌ای که دارند همواره سعی‌شان بر این بوده است که از انقلاب اسلامی و اندیشه و آرمان امام(ره) و رهبری صیانت کرده و وظیفه و دِین خود را به شهیدان بزرگوار انقلاب ادا کنند.

وی با اشاره به نقش ناطق نوری در بزنگاه های تاریخ انقلاب، گفت: در اول شهریور سال ۷۷ که شهید بزرگوار، شهید لاجوردی که به جرأت می‌توان گفت از شهدای استراتژیک نظام محسوب می‌شود، به دست عوامل منافقین به فیض شهادت نائل آمد و روزنامه ایران ارگان رسمی دولت وقت با عنوان «لاجوردی به قتل رسید» از حادثه شهادت این شهید والامقام نام برد. در همان زمان جناب آقای ناطق که ریاست مجلس شورای اسلامی را عهده‌دار بودند. دستور دادند مراسم تشییع پیکر پاک آن شهید گرانقدر از مدرسه عالی شهید مطهری آغاز و در ادامه در مقابل مجلس شورای اسلامی قرار گیرد و خود ایشان شخصا جلسه علنی مجلس را موقتا تعطیل و به همراه نمایندگان محترم در این مراسم شرکت و سخنرانی کردند.

امانی افزود: رفتارهای سیاسی ایشان همواره از اعتدال و میانه‌روی مبتنی بر شرع و عقل برخوردار بوده و عمق‌نگری، عقل‌گرایی، فتوت، جوانمردی، صداقت، روراستی، نفی بی‌اخلاقی و بداخلاقی از خصوصیات ممتاز و برجسته این یار و یاور انقلاب است. وی منافع ملی را به خوبی می‌شناسد و برای حفظ آن ارزش قائل است.

دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: بر اساس این سابقه، انتظار می‌رود حضور مجدد ناطق‌نوری در عرصه سیاسی متوجه خاستگاه سیاسی واقعی او باشد و خروج او از سکوت، فرصت‌طلبان اصلاح‌طلب را ناامید خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره به کنش های اخیر ناطق نوری، خاطر نشان کرد: واکنش‌ها به مواضع وی حکایت از ورود و حضور تأثیرگذارتر ایشان در عرصه سیاسی کشور دارد که به اعتقاد بنده همه جریانات دلبسته و وابسته به آرمان‌های انقلاب، این اقدام مبارک را به فال نیک انگاشته و از آن به گرمی استقبال ‌کنند و صرف‌نظر از اختلاف سلیقه‌های گوناگون، از این ظرفیت ارزشمند و غنی استفاده کرده تا ضمن تداوم حضور در سنگر حمایت از رهبری، اثرات جدی تری در سپهر سیاسی را از وی شاهد باشیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<