امانی: تمامی ستادهای مردمی «سید مصطفی میرسلیم» در سراسر کشور با شعار «راستی و درستی» فعال شده است

2017-04-22 ۰ نظر

رئیس ستاد انتخاباتی نامزد حزب موتلفه اسلامی گفت: ما در ستاد انتخابات مهندس میرسلیم حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تبعیت از فرمایشات رهبرانقلاب را در اولویت فعالیت‌های انتخاباتی خود قرار داده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدعلی امانی رئیس ستاد انتخاباتی نامزد حزب موتلفه اسلامی با اشاره به آغاز بکار این ستاد در سراسر کشور اعلام کرد: تمامی ستادهای مردمی انتخاباتی مهندس سید مصطفی میرسلیم در استانها و شهرستانهای سراسر کشور با شعار «راستی و درستی» فعال شده است.

امانی اولویت ستاد انتخابات سید مصطفی میرسلیم را برگزاری انتخاباتی پرشور همراه با مشارکتی فعال از سوی آحاد مردم عنوان کرد و گفت: این ستاد رقابتی سالم، آرام، قانونمند و در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده و هرگونه تخریب کاندیداهای رقیب و هوادارنشان را خلاف سیاست‌ها و مشی حزب موتلفه اسلامی می‌داند.

رئیس ستاد انتخابات نامزد حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه هدف نهایی رقابت‌های انتخاباتی باید تقویت نظام و تحکیم مبانی انقلاب اسلامی باشد، گفت: ما در ستاد انتخابات مهندس میرسلیم حمایت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تبعیت از فرمایشات حضرت آیت الله خامنه‌ای را در اولویت فعالیت‌های تشکیلاتی و سیاسی خود قرار داده‌ایم.

وی همچنین با اعلام شماره حساب ستاد انتخاباتی مهندس سید مصطفی میرسلیم جهت دریافت کمک‌های مردمی گفت: تمامی طرفداران و هواداران نامزد حزب موتلفه اسلامی‌ می‌توانند هرگونه کمک‌های مردمی خود را برای انجام تبلیغات انتخاباتی مهندس میرسلیم، به شماره حساب (۰۱۱۱۰۴۲۰۸۱۰۰۸) به نام «حزب موتلفه اسلامی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶» نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<