اعضا ی حزب موتلفه اسلامی اسفراین با فرماندار جدید شهرستان اسفراین دیدار کردند.

2018-11-27 ۰ نظر

اعضا ی حزب موتلفه اسلامی اسفراین با فرماندار جدید شهرستان اسفراین دیدار کردند.

استیری دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین در دیدار با رستمی فرماندار جدید ضمن عرض خیر مقدم و ارزوی توفیق برای خدمت هر چه بهتر به شهروندان گفت مادامی که دولت ها و فرمانداران در راستای اهداف نظام حرکت کنند مورد حمایت موتلفه هستند ؛ وی افزود در صورت داشتن نقد تلاشمان بر این است که انشالله صریح و عالمانه نقدمان را مطرح کنیم . وی با اشاره به سخنان فرماندار اسفراین اظهار داشت گفتمان شما مورد تایید می باشد و امیدواریم شاهد تحقق دیدگاه ها در صحنه عمل باشیم

استیری اضافه کرد در صورت صلاحدید فرماندار ، موتلفه اسلامی امادگی دارد برای تحقق اهداف نظام تمام تلاش خود را بکار ببندد و از کمک به نماینده عالی دولت دریغ نورزد

دبیر حزب موتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به سابقه فعالیت دفتر اسفراین افزود دفتر اسفراین جز ده دفتر اولیه حزب موتلفه کشور می باشد که از سال ۷۴ فعالیت رسمی داشته و در حال حاظر تنها تشکل سیاسی رسمی شهرستان میباشد که دارای دفتر فعال بوده و عضو خانه احزاب استان نیز می باشد.

فرماندار در این دیدار گفت: از نقد سازنده هراسی نداریم؛ نقد باعث می شود کارها با حساسیت و دقت بیشتری انجام گیرد. دشمنان نظام به دنبال ناامید کردن مردم از نظام و دولت هستند. احزاب ، گروههای سیاسی ، تشکلها و نخبگان در عین اختلاف سلیقه و نقد سیاستها، می توانند در تقویت امید و انسجام داخلی نقش بسزایی داشته باشند و توطئه های دشمنان را خنثی کنند. ما در عین اختلاف سلیقه و تفاوت دیدگاههای سیاسی در داخل، در مقابل دشمنان و تحرکات و توطئه های آنان باید ید واحده باشیم.

فرماندار اسفراین تصریح کرد: قاعده دموکراسی و مردم سالاری این است که صدای همه را بشنویم؛ با کار مشارکتی و جهادی و استفاده از ظرفیت نخبگان و مفاخر علمی برای توسعه و آبادانی شهرستان تلاش کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<