اعزام گروه‌های تذکر لسانی شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی به مراسم راهپیمایی اربعین

2017-10-30 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، نخستین گروه تذکر لسانی «طرح طریق الحسین» عصر امروز(دوشنبه) با بدرقه محمدعلی امانی دبیر اجرایی حزب، برای حضور در مراسم راهپیمایی ایام اربعین اباعبدالله(ع) عازم عتبات مقدس شدند.

امانی در این مراسم، راهپیمایی ایام اربعین را مانور وحدت مسلمانان در مقابل دشمنان اسلام دانست و گفت: حرکت عظیم میلیونی در راهپیمایی اربعین، ما را به یاد این فرمایش امام خمینی(ره) می‌اندازد که فرمودند «اگر مسلمین مجتمع بودند و هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می‏ریختند او را سیل می‏برد»

وی افزود: کاری که قرار است شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی در مراسم امسال راهپیمایی اربعین انجام دهد، تبیین فرهنگ اصیل عاشوراست.

دبیر اجرایی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم در اجرای این طرح، کاری انجام دهیم که بعنوان یک حرکت ماندگار در کارنامه حزب موتلفه اسلامی به ثبت برسد تا در سالهای آینده به تعداد افراد شرکت کننده در آن، اضافه شود.

گفتنی است، این طرح که برای اولین بار و به ابتکار شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی در راهپیمایی اربعین به اجرا در می‌آید، مورد استقبال دفاتر مراجع عظام تقلید قم و نجف و نهادهای مختلف قرار گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<