اسدالله بادامچیان: گام دوم انقلاب پایان دشمنی دشمنان انقلاب خواهد بود

2019-04-27 ۰ نظر

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری در مرحله دوم انقلاب، پایان دشمنی دشمنان خواهد بود و صهیونیست ها نیز قطعا نابود خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی اسدالله بادامچیان در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم محمدنبی حبیبی اظهار کرد: آن مرحوم کار در موتلفه اسلامی را یک کار مقدس می‌دانست و به کاری که انجام می‌داد اعتقاد داشت. کسی همچون مرحوم حبیبی نمی‌خواست دبیرکل باشد تا پستی بگیرد بلکه می‌خواست در خدمت دین و ولایت باشد.

وی افزود: وقتی مرحوم محمدنبی حبیبی از دنیا رفت از داخل و خارج کشور تحلیل‌هایی ارزنده و بزرگی از ایشان انجام گرفت.

بادامچیان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: موتلفه اسلامی افتخار دارد که در گام اول انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها وظایف و اقدامات بزرگی انجام داده است. در گام دوم انقلاب هم باید پیش‌رو و از همه جلوتر باشیم.

وی افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری در مرحله دوم انقلاب، پایان دشمنی دشمنان خواهد بود و صهیونیست ها نیز قطعا نابود خواهد شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: موتلفه باید با چابکی از یک حزب جاری به یک حزب در خدمت حکومت تبدیل شود و در خدمت مردم و ولی فقیه باشد.

وی ادامه داد: حزب موتلفه در ماجرای سیل اخیر با همت بسیج و اتحادیه‌های اصناف کارها و خدمات ارزنده‌ای برای امدادرسانی و کمک به سیل‌زدگان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<