اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی: آمریکا در ایران دنبال یک دیوانه می‌گردد تا با او مذاکره کند

2019-06-03 ۰ نظر

اسدالله بادامچیان با اشاره به سی امین سال رحلت امام خمینی(ره) و پیروزی فرزندان انقلابی امام(ره) در منطقه و بیداری اسلامی در جهان گفت: قرن ما قرن امام خمینی(ره) و قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است.

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: ۳۰ سال پیش امام(ره) با صدای بلند فرمود «ما تصمیم گرفته ایم به لطف خدا ریشه های فساد صهیونیسم و سرمایه داری و کمونیسم را در جهان بخشکانیم و پرچم مقدس لا اله الا الله را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم. هم او بود که خطاب به فرزندان انقلابی خود و نسل های آینده فرمود «کمربندهایتان را محکم ببندید و هیچ چیز تغییر نکرده و جنگ ما با استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار ادامه دارد» و تأکید فرمود «خشم و بغض و کینه انقلابی را علیه آمریکا در سینه نگه دارید.»

وی با اشاره به سالگرد ۱۵ خرداد و سالروز ارتحال امام(ره) گفت: امام (ره) و مجتهدان عالی مقام خبرگان، پرچم اسلام را به مردی سپردند که طی ۳۰ سال گذشته در راه مجد و عظمت و عزت ایرانیان و مؤمنان در منطقه و جهان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است و ملت ایران فخر ملت های جهان است. با همان انرژی و توان انقلابی در برابر باج خواهی های آمریکا ایستاده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: امام فرمود انقلاب ما محدود به ایران نیست و انقلاب اسلامی منطقه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت ارواحنافداه است.

بادامچیان با اشاره به برگزاری باشکوه روز قدس تأکید کرد: امسال ملت ایران و ملت های جهان یک گام بزرگ برای نابودی اسرائیل و توطئه های آمریکا در منطقه برداشتند و ورشکستگی معامله قرن را با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس اعلام کردند.

وی افزود: حقیقت قرن ما سقوط زودرس حکام غاصب رژیم اشغالگر قدس است و با سقوط و نابودی صهیونیست ها اصلا معامله ای در کار نخواهد بود که روی آن بحث و جدل شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از همه گروه های فلسطینی که به توطئه ترامپ تحت عنوان «معامله قرن» پاسخ منفی داده اند گفت: امروز حتی یک فلسطینی در جهان وجود ندارد که دلخوش به مذاکرات به اصطلاح صلح باشد.

بادامچیان تصریح کرد: این ننگ ابدی برای آل سعود و همپیمانان آن باقی خواهد بود که با خونخواران و جهانخواران همدست شده اند و به زودی ملت های مسلمان تکلیف این رویکرد خائنانه را با بیداری اسلامی نشان تعیین خواهند کرد.

وی در ادامه به پیروزی های شگرف حزب الله، حماس و ملت سوریه در خطوط تماس با اشغالگران قدس اشاره کرد و افزود: فرزندان انقلابی امام (ره) و رهبری، غاصبان قدس را در نبردهای ۵۵ روزه، ۳۳ روزه، ۸ روزه و اخیراً طی ۴۸ ساعت و ۲۴ ساعت شکست دادند و به مرحله بازدارندگی تجاوز رسیده اند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت مظلومانه حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند اشاره کرد و اظهار داشت: شهید خرسند بدون شک از شهدای محراب است و در کسوت امامت جمعه، در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان دعوت حق را لبیک گفت و به دست فردی شقی از تبار ابن ملجم های عصر جاهلیت مدرن به فیض شهادت نائل شد.

بادامچیان گفت: شهید خرسند عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بود که در استمرار نهضت سرخ شهدای ۲۶ خرداد، مظلومانه به شهادت رسید و نام او در کنار دیگر شهدای حزب، بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید با پیام های روشنگرانه خود تصویری از یک «روحانی بااخلاص و پرتلاش» و «امام جمعه فعال و موفق»، با ایمان و باتقوا و با روحیه انقلابی و ولایی ارائه دادند. او یک طلبه ساده زیست و مردمی بود و درک درستی از فقر و محرومیت و استضعاف داشت. دغدغه‌های انقلابی و ولایی او همیشه وی را در کنار مردم نگاه می داشت و در نهایت نیز «پاداش بزرگ الهی» در سحرگاه شب قدر نصیب او گردید.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خطاب به نیروهای امنیتی و اطلاعاتی گفت: قاتل وی از جریانی فاسد و مرتبط با فرقه های ضاله است. اگر این پرونده توسط دستگاه قضایی به خوبی رسیدگی شود می تواند از اتفاقات ناگوار و شهادت های بعدی جلوگیری کند. مسئولین نباید شهادت مظلومانه آن طلبه همدانی و نیز شهادت حجت الاسلام والمسلمین خرسند را با ساده انگاری مورد غفلت قرار دهند.

بادامچیان در عین حال از آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه به جهت اعزام رئیس کل دادگستری استان فارس به منزل شهید خرسند و دلجویی و تفقد از آنان و دادن قول مساعد برای رسیدگی سریع این پرونده قدردانی و تشکر نمود.

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران و مقوله مذاکره اظهار داشت: واژه مذاکره در فرهنگ دیپلماسی آمریکا، اسم رمز یک فریب و نیرنگ دیپلماتیک است و به تعبیر مقام معظم رهبری، مذاکره تاکتیک آمریکا برای تکمیل فشارهاست. همان طور که آقای روحانی گفتند، مذاکره با آمریکائی‌ها دیوانگی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران می گردد که با او گفتگو کند. فکر نمی کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می کنند، کسی حاضر به گفتگو با آمریکا باشد.

بادامچیان افزود: ۴ سال گفتگو کردیم و منجر به یک پیمان شد که هم ۶ کشور قدرتمند جهان امضا کردند و هم به عنوان یک سند در شورای امنیت سازمان ملل ثبت شده است، پس ما مذاکره کرده ایم و فقط اجرا باقی می ماند. این نیاز به گفتگو ندارد. فقط کاخ سفید با صدور بیانیه ای باید همه تحریم های نفتی و بانکی را بردارد. تازه اگر آنها را هم برداشت، ما با آنها مذاکره نمی کنیم. اگر مذاکره ای در کار باشد باید پیرامون میزان خساراتی که در این سال ها به ایران وارد کرده اند باشد.

وی تأکید کرد: آوردن پیام از دشمن نامش مذاکره نیست و از قبل پاسخ دولت و ملت ما به آن روشن است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شکست نتانیاهو در تشکیل دولت ائتلافی تاکید کرد: وضع حکام رژیم اشغالگر قدس ضعیف تر از آن است که فکر می کنیم. آنها در درون خود مشکل دارند و قادر به حل مشکلات خود نیستند. انتخابات زودرس هم مشکل آنها را رفع نخواهد کرد.

بادامچیان در پایان با گرامیداشت یاد امام (ره) و نیز سی امین سالگرد رهبری حضرت آیت الله خامنه ای گفت: امسال در سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) در مرقد مطهر ایشان اجتماع خواهیم کرد و به رهنمودهای قائد عظیم الشأن جهان اسلام امام خامنه ای گوش فرا می دهیم و ره توشه یکسال آینده خود را از کلماتی نورانی معظم له تأمین می کنیم.

وی در خاتمه و باتوجه به نزدیکی روز عید فطر، ضمن تبریک این عید بزرگ اسلامی به همه روزه داران مومن و انقلابی گفت: آرزوی طاعات و عبادات همه هموطنان عزیز را از خداوند قادر متعال مسئلت می‌نمایم.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<