اسدالله بادامچیان: افزایش قیمت کالاها برای مردم غیرقابل تحمل است/ نفوذی‌ها برای زمینه سازی فتنه ۹۸ تلاش می‌کنند

2019-05-05 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب دررابطه با افزایش نرخ کالاهای ضروری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: عدم نظارت و رهاسازی نرخ ها در بازار رشد غیرقابل تحملی را برای مردم در قیمت کالاها و اجناس مورد نیازشان پدید آورده که صدای همه دلسوزان نظام را به نمایندگی از مردم فداکار و صبور کشور درآورده است.

وی افزود: دولت به جای افزایش قیمت کالاها و خدمات، اشتباه خود را در لغو سهمیه بندی بنزین اصلاح و ضمن کاهش معقول مصرف انرژی از قاچاق آن جلوگیری و یارانه ها را به سوی اقشار متوسط به پائین هدفمند کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: احساس می شود دست های نفوذی تلاش می کنند با افزایش نرخ‌ها فتنه ۹۸ را زمینه سازی کنند.

بادامچیان از عزم دستگاه قضایی برای مبارزه با قاچاق و گران فروشی و عوامل آن در فضای مجازی تقدیر و استقبال نمود و افزود: مبارزه با قاچاق و توطئه های دشمن از طریق فضای مجازی در عرصه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی به همت و اراده انقلابی قوای سه گانه نیاز دارد.

وی با اظهار تأسف از شهادت طلبه همدانی توسط یکی از اوباش متأثر از فضای مجازی و تسلیت به خانواده او گفت: اگر چه این نوع اقدامات جنایتکارانه مظلومیت روحانیت مردمی و خدمتگزار و انقلابی را اثبات و جایگاه آنها در گروه های مرجع را ارتقاء می دهد، ولی در جامعه اسلامی نباید اشرار و ضد انقلاب و اراذل در فضای حقیقی و مجازی در امنیت بوده و نیروهای انقلابی، طلاب و آمران به معروف و ناهیان از منکر، امنیت نداشته باشند.

بادامچیان افزود: تا چه زمانی باید تاوان ناکارآمدی و ضعف و ناتوانی دستگاه های اجرایی در حل مشکلات مردم را، روحانیت و نیروهای انقلاب بدهند؟

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تقدیر از بیانات ارزشمند و راهبردی مقام معظم رهبری خطاب به معلمان، خطر تربیت سرباز برای غرب وحشی با اجرای سند ۲۰۳۰ را گوشزد کرد و افزود: تقویت معاونت پرورشی و تسریع در اصلاح متون آموزشی مدارس و دانشگاه ها و تربیت معلمان انقلابی برای ساختن نسل آینده انقلاب، مطالبه جدی مردم و رهبری است.

وی با تبریک شکست کودتای آمریکایی در ونزوئلا، مقابله با دولت های قانونی و منتخب مردم توسط آمریکا را بدعتی خطرناک برای صلح و امنیت جهانی دانست و افزود: متأسفانه دولت آمریکا برای چندمین بار با دخالت در امور داخلی کشورها و حمایت از جریان های غربگرا صلح و امنیت کشورها را تهدید و ملت ها را به سوی جنگ و خونریزی سوق می دهد.

بادامچیان با تشکر از ایستادگی ملت و دولت عراق در برابر تحریم های آمریکا علیه ایران و حضور حشدالشعبی در کمک به سیل زدگان، توطئه دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنها در ایجاد شکاف بین دو ملت شیعه ایران و عراق را محکوم و خواستار برخورد قضایی با این عوامل در فضای مجازی از طریق پلیس فتا شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تهدیدات نتانیاهو علیه لبنان و حزب الله گفت: اسرائیل ناتوان تر از آن است که بتواند لبنان و حزب الله را تهدید کند. دیگر آن زمان که اسرائیل قدرت برتر منطقه بود گذشته و حزب الله یا حماس برای نابودی اسرائیل کافی است.

وی با لزوم جدی گرفتن هشدار رهبرانقلاب در رابطه با آرایش جنگی دشمن در عرصه های اقتصادی و فرهنگی و سیاسی، خواستار تقویت و ایجاد قرارگاه های تهاجمی در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی شد و با توجه به قدرت بازدارندگی نظامی جمهوری اسلامی، هرگونه تهدید نظامی دشمن را منتفی دانست.

بادامچیان در آستانه ماه مبارک رمضان از روزه داران خواست به فکر فقرا و نیازمندان و بویژه سیلزدگان و ایتام بوده و از رسیدگی به محرومان دریغ نورزند و اهل ایمان نیز انس با قرآن را افزایش دهند و کسانی که بخاطر عذر شرعی قادر به روزه گرفتن نیستند، رعایت احترام به روزه داران و قوانین و مقررات جامعه اسلامی را داشته باشند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: امیدوارم که کشورهای اسلامی سران جنایتکار سعودی را وادار کنند که در ماه مبارک رمضان از بمب باران و قتل عام زنان و مردان و بی گناهان یمنی خودداری نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<