اسدالله بادامچیان: آمریکا و صهیونیست‌ها می‌خواهند سازش‌های بدفرجامی به منطقه تحمیل کنند/ تحقق پیروزی‌ها و استقلال ملت‌های مسلمان در مقاومت است

2019-05-29 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در مراسم ضیافت افطار حزب موتلفه اسلامی با برخی سفرای کشورهای اسلامی و نمایندگان گروه‌های مقاومت که شب گذشته برگزار شد با تبریک روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس یادگاری از امام خمینی(ره) است که هر ساله عظمت قدس شریف و احترام ویژه مسلمانان را یادآوری و حقوق غصب شده سرزمین های اسلامی را بازگو می کند.

وی افزود: در روز قدس، همه مسلمانان به مسلمانان تحت ستم از جمله مردم فلسطین اعلام می‌کنند که ما با شما هستیم و از همه مسلمانان می خواهیم که با اتحاد برای رهایی ملت فلسطین از ظلم و ستم و تجاوز همراهی کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر همه با یکدیگر کار کنیم و با اتخاذ سیاست‌های مختلف بتوانیم برای مردم فلسطین اقدامی انجام دهیم مسلما پیروز خواهیم بود.

بادامچیان با بیان اینکه ملت ایران با قیام خود یک کشور مقتدر و پشتیبان همه گروه‌های مقاومت تشکیل داد، گفت: پیروزی های ملت فلسطین در غزه، کرانه باختری و همچنین دیگر سرزمین‌های اسلامی نویدبخش پیروزی‌های آینده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز دیگر مشخص شده است که همه معاملات سازشکارانه محکوم به شکست بوده است، خاطر نشان کرد: تجربه مقاومت نشان داده که پیروزی‌ها و استقلال در مقاومت است. امثال معامله قرن یکی دیگر از تلاش‌های مذبوحانه استکبار است که ما آن را محکوم می کنیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: امروز دنیا در یک حالت تحول و دگرگونی قرار دارد و آمریکا دچار بحران بحران اقتصادی و سیاسی است؛ بدهی ۲۲ تریلیون دلاری چیز کمی نیست. کشورهای غربی از جمله فرانسه و انگلیس نیز دچار آشفتگی هستند و گریه خانم «ترزا می» برای اتحادیه اروپا، که چرچیل می خواست آن را ایالات متحده اروپا کند، پیام های بسیاری دارد.

بادامچیان این مسئله را فرصت مناسبی برای ملت های منطقه دانست و گفت:  امکان دارد آمریکا و صهیونیست ها آشفتگی در منطقه را دامن بزنند یا سازش های بدفرجامی را تحمیل کنند.

وی تاکید کرد: اگر ما مقاومت منطقی و متکی به خداوند داشته باشیم و در هر زمینه‌ای بین کشورهایمان اتحاد ایجاد کنیم طبعاً به اقتدار، عزت و استقلال دست خواهیم یافت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حزب موتلفه از هرگونه رابطه با کشورها و دولت های اسلامی و احزاب و گروه های مقاومت و نمایندگان این کشورها استقبال کرده و می‌کند، گفت: امیدوارم این جلسات موجب روابط مودت‌آمیز بیشتر و گسترش همکاری‌ها در زمینه های مختلف شود.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<