اسدالله بادامچیان:دولت سیاست‌های غلط را پایان دهد و در مسیر مصون‌سازی کشور از اغتشاشات و تحریم ها عمل کند

2019-11-24 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نشست دبیران حزب با تبریک هفته بسیج از خدمات فراوان و ارزشمند بسیج در دوران عمر پر برکت آن و به‌ویژه از طرح‌ها و برنامه‌های جدید بسیج تقدیر و تشکر و برای آنها موفقیت کامل را مسئلت کرد.

وی با بیان اینکه خدا را شکر گفته و از رهبر معظم بخاطر درایت در مدیریت جریان بنزین سپاسگزاریم، گفت: رهبر شجاع و هوشمندمان توطئه طراحی‌شده دشمنان ایران و اسلام را در اغتشاش‌های به‌ظاهر اعتراضی با تدبیر خنثی فرموده و صف اشرار مورد حمایت آمریکا و صهیونیست‌ها را از اعتراض‌کنندگان جدا کردند.

بادامچیان افزود: همچنین برای نیروهای انتظامی در جمع کردن اشرار اغتشاش‌گر زمینه آماده شد و توطئه‌هایی که ماه‌هاست در لبنان و عراق ادامه دارد، در ایران ظرف دو سه روز پایان یافت. خطاب به مسئولان و دولت هم فرمودند که با تدابیر ویژه، گرانی‌‌های بلاجهت را که ممکن است در اثر اجرای غلط منطقی کردن قیمت سوخت پدید آید مراقبت کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: از همه نیروهای حاضر تقدیر و به آنها خسته نباشید و خداقوت ومی‌گوییم و به روح شهدا درود می فرستیم و برای مرحومین طلب رحمت و به بازماندگان تسلیت و از خدمات خدمتگزاران تقدیر می‌کنیم.

بادامچیان با بیان اینکه از دولت می‌خواهیم سیاست‌های غلط را با یاری گرفتن از همه دلسوزان تجربه آموخته پایان دهد و عبرت‌ها را به‌کار گیرد، تصریح کرد: دولت می‌توانست منطقی کردن بنزین را با روش صحیح و کم‌اثر بر هزینه زندگی مردم اجرا کند؛ اما روش غلط غافلگیر کردن مردم و تاخیر در اقدامات جبرانی موجب شد که کشور دستخوش سوء استفاده دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنها گردد و دولت و جریان اصلاح‌طلبان در دولت مسئول تمام این جریانات هستند.

وی با تاکید بر اینکه جریان استکبار دولت آمریکا و صهیونیست‌ها از دشمنی با ایران دست بر نمی‌دارند و در همین اغتشاشات دو سه روزه، حمایت کینه‌توزانه آنها از اشرار آشکار بود، بیان داشت: دولت که مسئول اداره کل امور کشور است باید همواره مراقب باشد که شبکه‌های پنهانی در ایران شکل نگیرد و مراقبت کند توطئه‌ها به اجرا نرسد و اغتشاشات را به‌موقع مهار کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر دولتی به این مسئولیت‌ها عمل نکرد، با روش‌های غلط در سیاست‌های ارزی، قیمت اقلام مصرفی مردم، امور داخلی و خارجی نارضایتی را دامن می‌زند و سوال اینکه آیا باید برای ماندن در قدرت اصرار و هر روز مشکلات را افزون کند؟

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با تولید کنندگان گفت: دولت در مسیر مصون‌سازی کشور در برابر تحریم‌ها و در برابر اغتشاش‌ها باید جدی باشد و رهنمودهای ولی امر مسلمین بهترین راهکارها برای حل مشکلات است و دولت پاسخگو باشد که چرا در این زمینه کارنامه روشنی ارائه نمی‌دهد.

بادامچیان ادامه داد: برجام به پایان رسیده و آمریکا به برجام بر نمی‌گردد و اروپا هم در برجام اگر با آمریکا تعامل نکند، به نفع ایران تقابل نمی‌کند و ایران هم نمی‌تواند یکطرفه به تعهدات خود عمل نماید.

وی با تاکید بر اینکه برجام اگر فوایدی داشته، دیگر به این فواید افزوده نخواهد شد و اگر زیان داشته باشد ادامه آن به‌نفع کشور و ملت نیست، اظهار داشت: این دولت هم نمی‌تواند برجام را از وضعیت فعلی به امری ثمربخش برای کشور و ملت درآورد. مهم آن است که رئیس جمهور در یک تحول جدی با تغییرات موثر در سیاست‌ها و همکارانش اقدام کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: چشم امید ما باید به بازوان کارگران زحمتکش از سایر قشرها مانند کشاورزان و کارآفرینان باشد.

وی با اشاره به فتنه عوامل آمریکا و صهیونیسم و انگلیس به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت: خساراتی که به مردم و اماکن دولتی و غیر دولتی در این دو سه روزه وارد آمده، بر اثر دخالت بیگانگان است و دولت می‌تواند در سازمان ملل و مجامع بین المللی این امر را گزارش و محکوم کند.

بادامچیان با اشاره به بیانیه ۷۷ نفر از اصلاح طلبان در رابطه با آشوب طلبان تصریح کرد: جناح اصلاح‌طلب تکلیف خود را با این عناصر برای ملت روشن کند؛ اینها بجای محکومیت اغتشاشگران و تبرّی از این اقدامات، به‌طور دوپهلو از آنها حمایت تلویحی کرده‌ و بدتر آن‌که در بیانیه خواسته‌اند دولت با عادی‌سازی روابط خارجی تحریم‌ها را جمع کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در همین زمینه افزود: آنها می‌دانند که دولت ایران با همه کشورها به‌جز آمریکا و رژیم اشغالگر و غاصب قدس روابط عادی دارد. آیا منطور آنها روابط با این دو کشور است؟ که نیست زیرا می‌دانند ملت بزرگ ایران منطق قوی و مستدل دارد و این بیانیه‌ها بر باد‌دهنده آبروی جناح اصلاح‌طلب است.

بادامچیان با اشاره به راهپیمایی تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر بیان داشت: حزب موتلفه اسلامی از عموم آحاد و اقشار مختلف مردم بصیر و همیشه در صحنۀ تهران دعوت می کند تا در روز دوشنبه چهارم آذرماه۹۸ ساعت۱۴:۳۰ در میدان انقلاب با حضور حماسی و معنوی خود بار دیگر از اقتدار و امنیت کشور و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده و بیزاری و انزجار خود را نسبت به آشوب‌طلبان و اشرار اعلام و اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی را به شدت محکوم کنند.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<