ارائه پیشنهادات هفتگانه حزب موتلفه اسلامی برای تقویت همکاری‌ها میان احزاب آسیایی در نشست آشنایی با ICAPP

2017-10-31 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، با مشارکت حزب موتلفه کارگاه آموزشی آشنایی با ICAPP (کنفرانس بین المللی اتحادیه احزاب سیاسی آسیا) در جزیره جیجو کره جنوبی برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که نمایندگانی از احزاب و سازمان‌های سیاسی دیگر کشورهای آسیایی از جمله بنگلادش، کامبوج، اندونزی، مالزی، نپال، پاکستان و ویتنام حضور داشتند، «جان جی من» دبیر اجراییICAPP ضمن تشکر از مشارکت احزاب شرکت کننده در این کارگاه، از حضور فعال و موثر حزب موتلفه اسلامی در برنامه‌های ICAPP تشکر کرد.

در این کارگاه علی عسگری مدیر ارتباطات بین‌المللی حزب موتلفه اسلامی در سخنانی به تبیین نقطه نظرات حزب در خصوص اهمیت همگرایی و تبادل تجربیات احزاب آسیایی پرداخت و پیشنهادات هفتگانه حزب موتلفه اسلامی برای تقویت همکاری‌ها میان احزاب آسیایی را تشریح کرد.

حمایت از روند عضویت ناظر ICAPP در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، ایجاد مرکز مبادلات رسانه‌ای، تاسیس مرکز تبادلات فرهنگی، توجه ویژه به موضوع مبارزه با افراطی‌گری و تروریسم، تلاش مشترک برای حفظ محیط زیست، تقویت نقش تسهیل‌گرایانه احزاب در گسترش همکاری‌های اقتصادی و بازرگانی میان کشورهای آسیایی، توجه بیشتر به مسائل زنان و جوانان و مسائلی همچون فقر، آموزش، بهداشت و امنیت انسانی که بخش وسیعی از جمعیت قاره آسیا را درگیر مشکلات کرده، از جمله مهمترین محورهای این بسته پیشنهادی است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<