Toggle Menu
  بلهسروش   |   شنبه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۱

آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی در اسفراین برگزار شد .

2018-06-14 ۰ نظر

آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی در اسفراین برگزار شد .

به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین با حضور امام جمعه موقت اسفراین ، دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی و اعضای این حزب آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی  در محل دفتر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین برگزار شد . امام جمعه موقت اسفراین در این مراسم با گرامیداشت یاد […]

به گزارش صبح اسفراین به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین با حضور امام جمعه موقت اسفراین ، دبیر حزب موتلفه اسلامی استان خراسان شمالی و اعضای این حزب آیین بزرگداشت شهدای موتلفه اسلامی  در محل دفتر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین برگزار شد .

امام جمعه موقت اسفراین در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) وشهدای ایران اسلامی بویژه شهدای حزب موتلفه گفت : شهدای موتلفه اسلامی از پیشگامان نهضت امام خمینی (ره) بودند که پای ارزش های انقلاب تا پای جان ایستادند .

وی گفت : ۲۶ خرداد ماه یادآور شهادت شهیدان امانی، بخارایی ، صفار هرندی و نیک نژاد است که از حزب موتلفه اسلامی درشرایط خفقان رژیم پهلوی جان خود را در دفاع از ارزش‌های دینی نثار کردند .

حجت الاسلام محمد حسین عزیزی افزود : همه ما باید تلاش کنیم تا اهداف و شهدای موتلفه اسلامی در بین نسل جوان ترویج بدهیم چرا که انها الگویی بسیار خوبی درتبعیت ازرهبری ومرجعیت دینی بودند .

دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان اسفراین نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای موتلفه اسلامی گفت : اهداف ارزشمند اعضای حزب موتلفه اسلامی ایران حمایت همه جانبه از نظام و ولایت است ودرتمام دوران انقلاب دائما در کنار رهبری بوده و هیچگاه به دنبال سهم خواهی و منفعت طلبی سیاسی نبوده است .

مهدی استیری وحدت نیروهای اصولگرای جامعه را از اهداف همیشگی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد و افزود : همه ما در این حزب تلاش می کنیم تا نیروهای پایبند به اصول و ارمان های انقلاب وحدت و انسجام خودشان را در حول بیرق ولایت حفظ کنند و با حفظ وحدت و انسجام زمینه جامعه اسلامی نمونه در جهان فراهم گردد .

اسفراین ۲ اسفراین ۵ اسفراین ۶ اسفراین ۷ اسفراین ۸ اسفراین ۹ اسفراین اسفراین۳

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<

◊ آرشیو قدیم پایگاه اطلاع رسانی حزب موتلفه اسلامی ◊