آیت الله مکارم شیرازی در دیدار جمعی از اعضای شورای مرکزی موتلفه اسلامی: امیدوارم بتوانید ائتلاف خوبی میان اصولگرایان شکل دهید

2017-02-28 ۰ نظر

آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: اگر تمام اصولگرایان یک نفر را معرفی کردند امیدی به نتیجه انتخابات هست اما اگر کاندیداهای متعددی معرفی کنند، مطمئن باشید که در شرایط فعلی موفقیتی حاصل نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، سید مصطفی میرسلیم بهمراه دبیرکل و جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله مکارم شیرازی اظهار کرد: ما همواره شما را دعا می‌کنیم و امیدواریم که بتوانید یک ائتلاف خوبی را میان اصولگرایان شکل دهید.

وی گفت: اگر تمام اصولگرایان یک نفر را معرفی کردند امیدی به نتیجه انتخابات هست اما اگر کاندیداهای متعددی معرفی کنند، مطمئن باشید که در شرایط فعلی موفقیتی حاصل نخواهد شد.

این مرجع تقلید با اشاره به ماهیت دموکراسی غربی تاکید کرد: یکی از عواملی که هم در کشور ما و هم در کشوری مانند آمریکا باعث پیروزی می‌شود، عوام فریبی و بلوف زدن است. افراد متدین نمی توانند چنین رفتارهایی از خود بروز دهند اما این مسائل منعی برای غیرمتدینین ندارد؛ متاسفانه این رفتارها برآمده از فرهنگ غربی بوده که جامعه ما هم از آن نمونه گرفته است.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: امروز اگر عده ای وارد صحنه انتخابات شوند و وعده های دروغین به مردم بدهند ممکن است جمعیت زیادی را مجذوب خود کنند. رئیس‌جمهور جدید آمریکا با همین بازی‌ها وارد میدان شد و ما امروز می‌بینیم که برترین کشور دنیا بلحاظ مادی، بدترین رئیس‌جمهور را انتخاب کرد زیرا دست به عوام فریبی زد و دروغ پردازی کرد.

این مرجع تقلید تصریح کرد: این نوع رفتارها از ما ساخته نیست چراکه طبق گفته امیر المومنین(ع) سیاستمداری باتقوای ما همواره در مقابل با سیاستمداری بی تقوای معاویه قرار دارد.

 

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<