آیت‌الله علم الهدی: حماسه ۹ دی نمایش ریزش‌ها و رویش‌های انقلاب است

2016-12-29 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی به نقل از تسنیم، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی صبح امروز(پنجشنبه) در اجلاس سراسری دبیران استان‌ها و شهرستان‌های حزب موتلفه اسلامی که در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: حزب موتلفه اسلامی یک جریان مورد اعتماد تمام اندیشه‌های سیاسی در کشور از هر جناحی است و حتی کسانی که با این حزب همسو نیستند، به این حزب با چشم اعتماد نگاه می‌کنند.

img_5218

وی تصریح کرد: تجربه سیاسی برای عده‌ای ارزشمند است و باید از آن در بحران‌های سیاسی استفاده کرد تا موضوع انقلاب منتشر شود و موضوع مهم برای شما تحقق این رسالت است تا بتوانید از آن در شرایط حساس و موقعیت‌های بحرانی استفاده کنید با یک لطافت و زیبایی خاصی به آن عمل کنید.

نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌ رضوی با بیان این که در هر انقلابی جریان ریزش و رویش طبیعی است، گفت: نهم دی ماه علاوه بر این که روز بصیرت است روز نمایش ریزش‌ها نیز است به این معنا که حرکت مردمی در سال ۸۸ تمام ابعاد این ریزش را نمایش داد، افرادی را که به عنوان سران فتنه انقلاب را در پرتگاه قرار دادند و عناصری که این مسیر ریزش را طی کردند.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: ریزش سه مرحله دارد مرحله اول ریزش قابل برگشت، مرحله دوم ریزشی است که عناصر آن برگشت نمی‌کنند و به صورت یک به حاشیه رانده شده در انقلاب تبدیل می‌شوند. مرحله سوم ریزش عناصری است که تا حد مردودی پیش می‌روند و به عناصری تبدیل می‌شوند که به طیف مخالف پیوسته و جزو نیروهای مخالف ثبت و ضبط می‌شوند. در جریان فتنه ۸۸ یک بحران ریزشی به وجود آمد که عناصر آن در جریان انقلاب ریزش کردند.

وی خاطرنشان کرد: حزب موتلفه اسلامی باید برای نجات ریزش‌ها فعالیت کند و آن دسته را که قابل برگشت هستند، برگشت بدهد. اما نظام حرکتی این رسالت یک نظام خاصی است که بعضی از دوستان در جریان فتنه ۸۸ راهکار درستی برای آن انتخاب نکردند و این موضوع را با آشتی‌دادن پیگیری کردند که این ظلم به مقام معظم رهبری است. نظام آشتی‌دادن کار درستی نیست و برای حل این موضوع باید از نظام استبصار استفاده کرد.

نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: یکی از عوامل ریزش خسته شدن از انقلاب است، عده‌ای که قبل از انقلاب فداکاری زیادی کردند بار انقلاب را به دوش کشیدند، خستگی‌شان طبیعی است اما امام خمینی(ره) هیچ‌گاه خسته نشدند و مقام معظم رهبری نیز بانشاط پای انقلاب ایستاده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: خستگی دو عامل دارد یکی این است که آن عزیزان از روز نخست اخلاص کامل برای خدا و پیغمبر نداشته‌اند و بعضی به غنایم  سیاسی و اجتماعی که داشتند نرسیده‌اند و خسته شده‌اند و عامل ریزش آنها خستگی از انقلاب و تغییر شروط زندگی آنها است و زمانی که شرایط و ظروف زندگی عوض بشود تا چند صباحی می‌توان مقاومت کرد.

وی اظهار داشت: اندیشمندان در این حزب باید از روابط گذشته و تجربیات خود برای جلوگیری از ریزش‌ها استفاده کنند. دشمن تجربه گرفته و برای ما فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ دیده است زیرا دشمن جز فتنه‌گری چاره دیگری ندارد و مسیر شیطانی خود را با این موضوع دنبال می‌کند.

نماینده ولایت فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: دشمن از فتنه ۸۸ به این جمع‌بندی رسیده است که می‌تواند از نزدیک‌ترین خواص و کسانی که با رهبری زاویه دارند برای از بین بردن انقلاب استفاده کند.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: سه توسعه مثل تبر بر درخت انقلاب بوده که نخستین آن توسعه اقتصادی با الگوی غربی در زمان دولت سازندگی است که با وجود مخالفت‌های رهبری انجام شد. دومین آن توسعه سیاسی با الگوی غربی است که در دولت اصلاحات صورت گرفت و سومین آن توسعه تعامل است که جریانی خطرناک است که فضای خواص را در برگرفته و مقابل اصل استکبار ستیزی قرار گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<