آیت‌الله صفایی بوشهری در دیدار مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی: هدف دشمنان انقلاب، ایجاد ابتذال در میان بانوان جامعه اسلامی است

2017-12-23 ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مریم گائینی پو مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی در سفری به استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فاتحی، دبیر استان بوشهر با بیان اینکه آیت الله صفایی بوشهری همیشه مشوق اعضای حزب موتلفه اسلامی در استان در انجام امور و فعالیتهای سیاسی و فرهنگی بوده است، ابراز داشت: حزب موتلفه اسلامی که به دست حضرت امام ( ره ) تشکیل شده است همواره از روحانیت انقلابی و مبارز رهنمود گرفته و بهره مند شده و خود را سرباز ولایت می داند.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی وحشیانه غرب گفت: در چنین فضای مخدوش جامعه، حضور بانوان عفیف و محجبه بسیار موثر و کارساز است و نقش بسیار والایی در این برهه از زمان دارد.

در ادامه این جلسه، مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: با توجه به اینکه حزب موتلفه اسلامی با قدمتی بیش از نیم قرن یکی از قدیمی ترین و درخشان ترین احزاب در ایران شناخته می شود، سعی خود را کرده تا با حضور در صحنه و حمایت و پشتیبانی از نظام و همگام با آهنگ ولایت گام بردارد و با حضور در تمامی حوزه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، عقیدتی ، اقتصادی و بین الملل جایگاه وجودی خود را به عنوان یک حزب ولایتی تثبیت کند.

گائینی پور با ارائه گزارشی از فعالیت بانوان حزب موتلفه اسلامی در تمامی حوزه های سیاسی-عقیدتی و فرهنگی-اجتماعی تصریح کرد: پرچم حزب موتلفه اسلامی پرچم گفتمان امام و رهبری و روحانیت است و مهم پایبندی به گفتمان نظام و انقلاب است و ارتباط و اقامه به ولایت، رهبری و روحانیت با حزب موتلفه اسلامی گره خورده و تک تک اعضای حزب موتلفه ، خود را خادم و سرباز نظام و رهبری می دانند و همیشه گوش به فرمان و در تمامی حوزه ها اعلام آمادگی می کنند.

در ادامه این دیدار آیت الله صفایی بوشهری ضمن گرامیداشت شهدا و بزرگان حزب موتلفه اسلامی به بیان مسائلی در حوزه بانوان پرداخت.

امام جمعه بوشهر بااشاره به سرشماری و نرخ جمعیت بانوان گفت: بخش عظیمی از جغرافیای ایران، بانوان هستند و در هندسه اجتماعی ایران نقش فوق العاده ای را نسبت به آقایان ایفا می کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به مدیریت آقایان و محوریت بانوان در تمامی حوزه ها به ویژه خانواده خاطرنشان کرد: بانوان هم خود موضوعند، هم بخش عظیمی در جغرافیای جمعیت هستند و هم بخش موثر و تاثیرگذاری بر روی آقایان ایفا می کنند که با مرور زمان این اثر گذاری افزایش می یابد.

نماینده ولی فقیه در استان وبشهر تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران طرحهای فوق العاده ویژه و مخربی برروی این بخش متمرکز کرده اند تا نه تنها آن را دچار انحراف و ابتذال کنند، بلکه به دنبال تاثیر آن برروی بخش دیگر نیز هستند که در این شرایط خاص نظام، ما باید حساسیت فوق العاده ای برروی این بخش داشته باشیم.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: در این فضای مخدوش جامعه باید از وجود بانوان در جهت رشد و ارتقای سطح جامع همه امور در ایران استفاده و در تحقق تمدن اسلامی نسبت به این قشر توجه ویژه ای شود و هم چنین در صیانت آنها هم تدابیر خاص صورت گیرد. این مساله مسلتزم تلاش وافر مسئولین نظام و خود بانوان است.

آیت الله صفایی بوشهری ضمن اشاره به تفکر تئوریسین های نظام استکباری با تمرکز بالا در تخریب کانون خانواده اظهار کرد: تمامی برنامه های فرهنگی در رسانه های غرب، اخبار و شایعات تماما در جهت اضمحلال خانواده و شخصیت بانوان صورت می گیرد.

وی با تاکید بر تبیین جایگاه بانوان در منظومه فکری اسلامی گفت: تمامی فرصت ها و قوت هایی که بانوان در تحقق تمدن اسلامی می توانند از آن استفاده کنند ضرورتاً باید شناسایی و طراحی شود و در جهت اصلاح تهدیدها و ضعف ها اقدام گردد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نبود مدیریت و نقشه راه ، سبب ایجاد نابسامانی های زیادی در حوزه های مختلف بویژه بانوان شده است،افزود: بخشی از این مدیریت ها خانوادگی و بخشی دولتی است که مسلمأ این نگرانی با اظهارنظر حل نمی شود و باید هریک از نهادها در این زمینه فعال شوند.

امام جمعه بوشهر خاطر نشان کرد: حزب موتلفه اسلامی با داشتن شبکه هیأت مذهبی به عنوان بهترین مزیت در بین دیگر احزاب می تواند با بصیرت افزایی و ارائه طرح و نقشه راه در حوزه های مختلف و بویژه بانوان در بین اقشار مختلف جامعه حضور فعال و موثری داشته باشد و در جهت اصلاح وضع نابسامان جامعه گام بردارد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<