آل اسحاق در کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی: تشکیل کمیته تحقیقاتی برای تأسیس شرکت های مختلف تجاری در آسیا ضرورت دارد

2018-02-03 ۰ نظر

رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران گفت:باید کمیته تحقیقاتی و برنامه ریزی در رابطه با تاسیس شرکت های مشترک گردشگری، هوایی و دریایی در آسیا داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، یحیی آل اسحاق رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران صبح (امروز) در دومین روز از «بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی» گفت: منطقه ای که این اجلاس در آن برگزار می شود از مناطقی است که عمده ترین حوادث تاریخ در آن رخ داده است، زیرا اگر به جنگ های بزرگ جهانی و تحولات مختلف نگاه کنیم خواهیم دید این منطقه نقش اصلی را داشته و امروز نیز عمده ترین اخبار و حوادث مربوط به این منطقه است، ضمن اینکه در آینده هم اینگونه خواهد بود.

وی با بیان اینکه آتیه جهان حتما از این منطقه سامان خواهد گرفت، افزود: موقعیت سیاسی و اقتصادی آسیا نشان می دهد منشاء صلح یا آرامش و تهدیدی در آینده در این منطقه خواهد بود.

آل اسحاق با بیان اینکه امروز در شاخص های جهانی، دو شاخص جایگاه تجاری و دیگری سطح تکنولوژی وجه تمایز کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه است، اظهار داشت: باید یک رابطه جدی بین استراتژی تجاری، فرهنگی و اقتصادی ایجاد کنیم.

وی افزود: اگر به دنبال امنیت، توسعه و صلح هستیم باید بدانیم استراتژی تجاری مهمترین عامل در این فضا است.

آل اسحاق ادامه داد: مسائل تجاری به برنامه های کاربردی نیاز دارد، پس اگر بخواهیم این فکر پایدار باشد باید کمیته تحقیقاتی و برنامه ریزی در رابطه با تاسیس شرکت های مشترک گردشگری، هوایی و دریایی را داشته باشیم چرا که آسیا ظرفیت بالایی در این زمینه دارد.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

<