پیام تسلیت حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی بمناسبت شهادت حجت الاسلام خرسند

۱۳۹۸-۰۳-۱۳ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجانشرقی در پی شهادت مظلومانه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا خرسند امام جمعه فقید کازرون، دکترجهانی دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان آذربایجانشرقی پیام تسلیتی به شرح زیر صادر نمودند:

در این پیام تسلیت آمد است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((انا لله و انا الیه راجعون))

شهادت مظلومانه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خرسند که عمر شریف خود را در سنگر تهذیب نفس و مبارزه با رژیم پهلوی سپری کرد مایه تأسف و تألم خاطر هم حزبی های عزیزمان گردید.

شهادت این مبارز انقلابی و یاور رهبری در شب قدر نشان دهنده اوج خباثت دشمنان دین اسلام و انقلاب و از برنامه های از پیش تعیین شده آنان بود.

فقدان مجاهد نستوه و یاور رهبری و از اعضای فعال و تأثیرگذار و دبیرحزب مؤتلفه اسلامی شهرستان کازرون که بیش از دو دهه امامت جمعه شهرستان کازرون را به عهده داشته و خدمات شایان توجهی به دین اسلام و انقلاب داشته اند را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و دوستان و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی سراسرکشور تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات برای این مبارز فقید، صبر و اجر برای سایربازماندگان مسئلت می نمایم.

ومن ا… التوفیق

دکتر جهانی

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان آذربایجانشرقی

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.