پیام تسلیت حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجان شرقی به بازماندگان قربانیان سیل در مناطق غرب کشور

۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰ نظر

حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی، جان باختن جمعی از هموطنانمان در حادثه سیل را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

((وَلَنَبْلُوَنَّکُم بِشَىْء مِّنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْص مِّنَ الاَْمْوَ لِ وَ الاَْنفُسِ وَ الثَّمَرَ تِ وَبَشِّرِ الصَّـبِرِینَ- بقره – ۱۵۵))

وقوع حادثه سیل در بخش‌هایی از استان آذربایجانشرقی به ویژه شهرستانهای عجبشیر و آذرشهر که منجر به وارد آمدن آسیب‌ها و خسارات فراوان و جان باختن تعدای از هموطنان گردید، موجب تأسف و تأثر فراوان و تالم خاطر شد.
اگر چه جان باختن آن عزیزان در این حادثه ، سخت و طاقت فرساست، اما حکمت خداوند در حوادث ناگوار را بایستی مبنایی بر تحکیم ایمان انسان دانست.
حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجانشرقی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان و خسارت‌دیدگان این حادثه و تأکید بر تسریع در امدادرسانی و کمک به مردم مناطق سیل‌زده از سوی دست‌اندرکاران و مسئولان مربوطه و مسئلت رحمت و غفران الهی برای درگذشتگان و آرزوی سلامتی عاجل برای مجروحین و آسیب دیدگان این حادثه تاکید مینماید وقوع سیل و سایر حوادث و سوانح طبیعی که هر از چندگاهی در کشور رخ می‌دهد، ضرورت برنامه‌ریزی در جهت مقابله و پیشگیری از بروز خسارات و کاهش اثرات بلایای طبیعی از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط را پراهمیت می‌سازد   و در این راستا باید همه دستگاههای مسئول خصوصا دولتمردان آتی با پرهیز از حاشیه سازیهای معمول و موجود به وظایف خود به نحو شایسته عمل نمایند.

حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجانشرقی                    

PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.