میرسلیم: دانشجویان قدر خودشان را بدانند

۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰ نظر
سید مصطفی آقا میرسلیم در دانشگاه شهید باهنر کرمان افزود: برای ساخت ایران نیرو کم داریم و جای تاسف است که ۱۵۰ هزار جوان از کشور مهاجرت کردند.
وی ادامه داد: قابلیتی در جوانان ایرانی هست که کسانی که چشم به آمریکا دوخته اند درک نمی‌کنند.
میرسلیم افزود: شکستن تحریم‌ها موثر نمی‌شود مگر با همت، کوشش و تلاش جوانان؛ بار‌ها با کمک جوانان موفق به شکستن تحریم‌ها شده ایم و با کمک نسل جوان و تحصیل کرده هیچ نگرانی از آینده و تحریم‌ها نداریم.
وی گفت: شایسته سالاری یعنی اینکه سراغ متخصصان می‌رویم یا سراغ دوست و آشناها؟؛ در سابقه من نشانی از رفیق بازی و باند بازی وجود ندارد.
میرسلیم تاکید کرد: وجه تمایز من اعتقاد به انقلاب و قانون و پیروی از رهبر معظم انقلاب است.
مهار تورم به قیمت از بین رفتن اشتغال خطا بود
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهار تورم به قیمت از بین رفتن اشتغال خطای علمی بود.
آقا میرسلیم افزود: مرحوم هاشمی در آخرین جلسه مجمع گفت که ما از پس مشکلات برنخواهیم آمد مگر به دولتی برسیم که با رهبری یکپارچه باشد و ادامه داد نظیر همان موقع که خودم رئیس جمهور بودم و سپاه یار ما بود و صداوسیما همراه ما بود.
وی گفت: چاره اصلی کشور نداشتن زوایه با رهبری است.
میرسلیم افزود: در چهار سالی که درجا زدیم در دنیا رتبه از دست دادیم و همه این ها مستند است.
وی گفت: رفتن سراغ مهار تورم به قیمت از بین رفتن اشتغال، خطای علمی بود؛ مجموعه این اتفاقات باعث شدکه مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
میرسلیم افزود: در چهار سال اخیر، دولت چاره مشکلات را فقط و فقط رفع تحریم ها دانستند، حتی آب خوردن هم به مذاکره ربط پیدا کرد؛ برای همین سراغ مذاکره رفتند.
وی ادامه داد: ما در اجرای مفادبرجام پیش دستی کردیم، ولی آن ها متعهد نبودند؛ آن ها از این خوشحال شدند که برای تسخیر بازار ما آمدند.
میرسلیم گفت: نگاه آن ها به ما بازار مصرف و اشتغال زایی برای کارگران خودشان است، در واقع تحریم های خودشان را رفع کردند.
وی افزود: افتتاح خط خودرو ۲۰۰۸ جای تاسف دارد و این یعنی عدم خودباوری، در حالی که ما خودرو ملی داریم هرچند خودم منتقد کیفیت هستم.
میرسلیم گفت: این ها اعتقادی به تحصیل کردگان داخلی ندارند که اگر داشتند سر تعظیم مقابل شما فرو می آوردند؛ من زمینه ورود ایرانی های متخصص به کشور را فراهم کردم و موارد متعددی را به کشور آوردم؛ فقط در یک مورد یکی از متخصصان به کشور آمد و در یک محصول رتبه ششم دنیا شدیم.
PrintFriendly and PDF

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.