مشاور وزیر ارشاد در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی: نباید از امر به معروف و نهی از منکر بترسیم و فرار کنیم/ از تذکر ناامید نشویم

۱۳۹۷-۱۰-۳۰ ۰ نظر

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حجت الاسلام «ارباب سلیمانی» مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی با بیان خاطره ای از امام خمینی (ره) گفت: نگاه امام (ره) این بود که رقابت سالم وجود داشته باشد و تأکید داشتند که بیش از آنکه به نجات دیگران فکر کنید، به نجات خودتان بپردازید.

وی اظهار داشت: گاهی انگاره ها و تصورات موجب قضاوت های نادرستی می شود و مانع از کمک به یکدیگر و هم افزایی می گردد.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود اشکالات در حوزه فرهنگی کشور افزود: باید ریل گذاری و جهت گیری ها را اصلاح کنیم. از تذکر ناامید نشویم و از امر به معروف و نهی از منکر نترسیم و فرار نکنیم. گاهی انسان هایی یافت می شوند که تحت تأثیر قرار می گیرند و مسیر انقلاب را پرشور تر ادامه می دهند.

وی همچنین در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حال اوج گرفتن است. نباید احساس خستگی کنیم. مشکلات و مسائلی که در جامعه وجود دارد نباید ما را نگران کند. آینده روشن است و این انقلاب به مسیر خود ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش در این نشست، محمد بومیان رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی به بیان دیدگاه ها و دغدغه های اعضای این شورا درباره مسائل فرهنگی کشور پرداخت.

Print Friendly, PDF & Email

بدون نظر تا کنون

مکالمات را مشاهده کنید

بدون نظر!

شما بایدوارد شوید برای ارسال یک نظر.

اطلاعات شما امن خواهد بود!آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. همچنین دیگر داده ها با سوم شخص به اشتراک گذاشته نمی شود.